Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
(VIDEO mesazh) Selena Gomez takon 13 vjeçaren Hana, me sëmundjen tepër të rrallë
English

(VIDEO mesazh) Selena Gomez takon 13 vjeçaren Hana, me sëmundjen tepër të rrallë


Ajo përballet me një betejë të përditshme kundër një çrregullimi të rrallë gjenetik që do të thotë se ajo kurrë nuk mund të rritet për të përmbushur ëndrrat e saj.
Por e sëmurë adoleshentja Hana Hwang ka qenë tani në gjendje për të realizuar një ambicie të rëndësishme, ajo ka takuar heroin e saj, këngëtaren Selena Gomez.
13-vjeçaria e cila vuan nga progeria, u habit dhe u kënaq pa masëkur kur ylli i saj i preferuar e ka vizituar atë në spital, në Los Angeles në dhjetor.

484

Hana vajza e sëmurë e ka falënderuar heroin e saj duke ndarë një mesazh tepër të ngrohtë për të, me të gjithë.


KOMENTE