Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
(VIDEO) Situatë dramatike në Stëblevë. 6 javë nën dëborë
English

(VIDEO) Situatë dramatike në Stëblevë. 6 javë nën dëborë

Situata e rënduar e motit dhe rreshjet e vazhdueshme të dëborës kanë bllokuar krejtësisht zonën e Steblevës dhe Sebishtit, midis Librazhdit dhe Dibrës, duke krijuar një emergjencë humanitare.

481

“Ministria e Shëndetësisë duhet të reagojë menjëherë dhe të dërgojë helikopterë në zonat e goditura nga moti i keq”, deklaron nga Stëbleva deputeti Taulant Balla

KOMENTE