English

Whitney Houston tmerrësisht e inatosur pas daljes nga festa (FOTO)

Whitney Houston ka qënë aktorja dhe këngëtarja femër më e adhuruar e të gjitha kohërave.

Këngëtarja superstar kishte qenë mysafire me çmimin Kelly & Friends Unplugged: For The Love Of R & B Partisë Grammy në Hollivud dhe më pas kishte dëfryer me miqtë e saj.

E veshur në të zeza ajo dukej shumë e mërzitur dhe e inatosur pasi doli nga festa me miqtë e saj duke të lënë përshtypjen se diçka kishte shkuar keq.

Ajo është fotografuar nga kamerat në pozicione të ndryshme të fytyrës së saj që shprehin qartë egërsinë e saj.

Superstari informojnë burimet , po shkon drejt falimentimit për nga pasuria e saj për arsye se ka një shumë të madhe taksash pa paguar dhe madje mendohet se po kërkon kredi te vogla te miqtë e saj. Gjithashtu është urdhëruar që rezidenca e saj në New Jersey të shitet për të paguar borxhet.

Mirpo një tjetër burim pohoi se ajo s'ka asnjë problem pasi ajo para pak kohësh ka nënshkruar kontratën më të madhe në historinë e muzikës gjë që e bëjnë atë të pagojë gjithçka dhe të vazhdojë normalisht jetën e saj.

KOMENTE