English

55 vjeçari, mashtron gruan dhe martohet me 19 vjeçaren (FOTO)

Colin Brindley, 55 vjeç mashtroi gruan e tij pasi ra në dashuri me një tjetër 19 vjeç, që ishte 2 vjet më e re se vajza e tij.

Gruaja e tij pas 30 vjetësh pati një luftë me kancerin dhe ai u shpreh se ne nuk ishim asgjë të përbashkët. Ne e kishim kuptuar që nuk na mbante më asgjë.

Ai u njoh me 19 vjeçaren Stacy Hughes, kur kishin qënë vullnetarë në St John Ambulance, në tetor 2009. Deri atë kohë ai nuk kishte mardhënie me asnjë.

Sapo njohu vajzën Hughes, ai e hodhi poshtë gruan e tij dhe brenda 2 muajve ata vendosën që të jetonin bashkë dhe shumë shpejt ata bënë dhe djalin e tyre.

Colin Brindley, 55 vjeç, pas lindjes së djalit me gruan e re, ai i dërgoi mesazh vajzës së tij por mori një përgjigje negative nga ana e saj. Ajo nuk e pranon dot faktin që ai është martuar me një vajzë kaq të re sikur të ishte mbesa e tij.

Ata tani jetojnë në Bilston, West Midlands, djalin e tyre Connor dhe divorci i tij me gruan e parë do të finalizohet në javët e ardhshme.

KOMENTE