English

(FOTO) David Beckham dhe vajza Herper, në Victoria-s show

David Beckham shfaqet në foto me vajzën e tij 7 muajshe në krahë duke zbritur nga makina pas ardhjes së tyre në javën e modës së bashkëshortes së tij dhe nënës së Harper, Victoria Secret.

Vajza edhe pse 7 muajshe ka tërhequr vëmendjen e kamerave me fytyrën e saj ëngjëllore por dhe një mimikë që të bën të qeshësh, pasi duket mjaft mos përfillëse dhe si e "pacipë"
Harper dhe Davidi morën një turne backstage përpara shfaqjes, dhe pa dyshim dëshirojn dhe i urojnë fat Victorias para debutimit të saj koleksionin vjeshtë / dimër 2012-13.

Victoria u shfaq në fund të emisionit dhe një stuhi e duartrokitjesh erdhën nga audienca e saj mirënjohëse.

KOMENTE