Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
(VIDEO) Fëmija me veshjen Aston Villa nuk pranon të takojë kundërshtarin e Manchester City
English

(VIDEO) Fëmija me veshjen Aston Villa nuk pranon të takojë kundërshtarin e Manchester City

499

Kur lojtari i Liverpool Luis Suarez refuzoi të shtrëngojnë duart me Patrice Evra të Manchester United këtë fundjavë pas një mosmarrëveshjeje të rracës, tifozët e futbollit janë tmerruar.
Tani duket se sjellja e futbollistëve ka influencuar te fëmijët e vendit

Një djalë për Aston Villa u shfaq për të imituar mospërfilljen e Suarez, ai eci drejt dhe nuk e takoi djalin që kishte veshur fanellën e Manchester City-s përpara ndeshjes të së dielës.

Video e fëmijëve, të cilët janë vetëm tetë vjeç, është parë nga rreth 500,000 përdorues në YouTube.

Ngjarja erdhi një ditë pas aktit të diskutueshëm Suarez në Mançester.

KOMENTE