English


Vajza 15 vjeçare përdhunohet nga 11 burra

Një vajzë 15 vjeçare,për herë të parë ka dëshmuar dje para një gjykate se është përdhunuar nga një bandë aziatike.

Ajo kishte shkuar me miqtë e saj në Rochdale, Greater Manchester të merrnin ushqime. Mirpo miqtë e saj kaluan nga prapa restorantit dhe po bisedonin me një burrë 59 vjeçar i cili pas pak shkoi te vajza dhe i ofroi një shishe vodka ku më pas e ftoi lart takeway në një dhomë për të bërë seks.
Ajo e kuptoi dhe ju lut që të mos abuzonte me të por ai insistoi pasi kishte bërë një marrëveshje për të. Më pas ai e pagoi që të mos fliste por ishte nën kontrollin e tij ku më pas ajo u përdhunua disa herë nga miqtë e tij që ishin 11 burra të cilët e paguanin që ajo të mos fliste.
Pretendimet e përdhunimit dolën në dritë në vitin 2008, kur vajza u arrestua pas një rrëmuje në një takeaway por juria u tha dje se policia e Manchester nuk ka marrë pretendimet e saj të mëtejshëm dhe vajza ka ranë përsëri në duart e abuzuesve.

Abdul Aziz, 41, Abdul Rauf, 43, Muhamedi Sajid, 35, Adil Khan, 42, Abdul Qayyum, 43, Mohammed Amin, 44, Kamer Shahzad, 29, Shah Liaquat, 41, Kebir Hassan, 24, dhe Hamid Safi, 22 , së bashku me burrin 59-vjeçar nuk e kanë pranuar fajin për të gjitha akuzat.
rasti nuk është mbyllyr dhe hetimet vazhdojnë.

KOMENTE
 • Val12314:03 - 27 Shkurt 2014
  O elis gjoni mos fol per tetoven keq se nuk jan tetovaret qe i shesin vajzat e tyre nga 3000euro per maqedonasit pleq dhe nuk jane tetovaret qe rrijn neper rruget e italise,edhe me behet qejfi qe jemi jasht kufirit...
 • Njani23:40 - 11 Qershor 2012
  Mardhanja jasht martesore eshte e ndalume me cilen do fe sa musliman qenkan keta muta anie edhe me te mitur dhe me pare kan ber seks, po keta te kokan SEX MANJAKA
 • Njani23:39 - 11 Qershor 2012
  Po ku ne lesh po i dilni more me fe menjehere po keta jan kriminela a jan musliman a katalik krimineli eshte kriminel more nane qim po krejt shqiptaria ka lujt o ku se kemi nja si Enver Hoxha e mu ji qi nanen ai qe e mohon Shqipen, kush nuk ndjehet Shqipetar jasht trojeve Shqiptare se sen nuk nevoitet ketu. Ani ky qe e ka ba ate mjekerr edhe e ka perdhonu ate femij duhet me ja qi nanen me tredh
 • armand Elezi20:17 - 11 Qershor 2012
  asaj i ka hor bytha qe ka hyp lart, pastaj edhe ato budallej qe skan pas nje lug kepucesh me ja rras edhe bolet mrena.
 • Tigri_Shkoder16:37 - 11 Qershor 2012
  PO ne rralle te pare tyrp per me i mall per vete,faqen e internetit,te fus jgithecfare percamjesh mes shqipetareve ktu..TYRP + TYRP,une musliman jam por besoi se jgithesecili ka te drejten e besimit te ti personal dhe fene e ti,dhe kjo rrespektohet nga jgithesecili,liber fetar.rrofte Shqiperia dhe kombi Shqipetar,,ata ropqira si futen dhe fusin ketu percarje fetare,,motren ku ta kene.
 • ブルーノ 会長15:41 - 11 Qershor 2012
  kjo mund te jete nje ngjarje e tril1luar,mos gykoni palidhje ka shum raste qe tril11lojne histori te ndryshme vetem per te terhequr vemendje...
 • Avv14:51 - 11 Qershor 2012
  ju cka keni komentuar me sharje dhe keni ofenduar njerz tjer per komentin tuaj e gjetshi denimin nga ZOTI sa me shpejt ishalla tu vije turp
 • Avv14:43 - 11 Qershor 2012
  hi
 • Shqiptari i Amerikes14:24 - 11 Qershor 2012
  O njerez...Me falni per nderhyrjen pa lidhje por po lexoja komentet dhe pash lloj lloj idiotesirash..Mos kujtoni se ato legena qe perdhunuan ate vajze perfaqesojne fene islame...mos kujtoni se ato qe mbrojne fene islame shajne shqiperine...Une jam Shqipetar dhe musliman deri ne palce.Packa qe jam ne mes te Amerikes e them me plot bindje dhe krenari qe jam Sqipetar e musliman...Ska lidhje feja me kombin..Ne kendej kemi hyre neper burgje per pune atdhetarizmi..E kemi marre serbin zvarre vetem se ka folur keq per Shqiperine e islamizmin...All-llahu i bekofte shqiptaret kudo qe ndodhen....Rrofte Shqiperia...
 • Krenar qe jam Shqiptar 14:23 - 11 Qershor 2012
  Selam Alejkum. Kto njerz duhen mu denu me vdekje.Mirepo nuk ka lidhje me Islamin kjo vetem pse i kan emrat musliman,sepse kto nuk jan musliman.Ni njeri qe ben sende jashtnjerzore si krime,perdhunime aj nuk esht musliman.Apeloj deri te kejt muslimant qe ta majn durimin,se cdo fjal qe flitet kunder Allahut,Pejgamberit(s.a.v.s)dhe posaqerisht Islamit do te pergjigjen ne diten e llogaris,sic ka thene pejgamberi jon(meshira dhe paqja qofshin mbi te) "Mbroje,ruaje fejen tende,por mos e nencmo fejen tjeter".Krejt bota e din se cila fe esht e verteta,mirepo ato nuk kan deshir ta kuptojn kete fakt. Fjalet si turk,arab,turko-arab, jan fjal qe neve muslimanve nuk ka vrajn as pak veshin,sepse nuk jan te verteta.Ne jemi shqiptar me fene muslimane.Sic ishte Isa Boletini,Ismail Qemali,Ali Pash Tepelena,Naim Frasheri,Sami Frasheri,Abdyl Frasheri(qe me mish e me shpirt ishin kunder turqve),Adem Jashari,Hamz Jashari,Tahir Meha,(qe ran deshmor per shqiptari,qe ju i quani turko-arab) e shum e shum te tjer. Gjith bota qohet kunder Islamit, per cka vec pse osht fe e drejt a po? Edhe qato qe sot po vrajn e po masakrojn(qe ju pi quani Islamist Radikal,ato jan te paguar nga ana e armiqve te Islamit,qe po mudohet dit e nat me shkatrru Isalmizmin.Jo morre vlla,pom vjen keq shum per mundit qe jan tu e dhan,se pse ajo nuk do te ndodh kurr. Mir,te themi qe shqiperia e shqiptarve,por ne muslimanet cfar jemi? edhe ne e flasim gjuhen e shqipe,edhe ne japim kontribut per Shqiptarin sic dhan patriot te shumte musliman shqiptar. Une nuk po i shkruaj keto fjal per "ME JA QIT BENZININ ZJARRIT" por ju lutem Paqe vetem paqe.
 • lolita14:07 - 11 Qershor 2012
  po si nuk ju vjen turp xhanem ,me gocen 11 vjeq po kto duhet djegur e percelluar ,,,me goc 11 vjeq ka goca qe jan per kete pune..SKANE SHPIRT JO JO
 • vini Meda12:53 - 11 Qershor 2012
  fuck the pakis they all the same nuk eshte pun feje se une jetoj ne angli po keta pakistant jan njerzit me te kqijne ne bote ata na thoni ne shqiptarve pse martoheni me angleze po ne martohemi vetem per letra kurse keta martohen me kushurirat e veta se thonin se kurani e lejon te martohesh po kur vjen puna ke femrat angleze keta i perdhunojn nga e ka prejardhjen alkaida prej pakistani prandaj nuk esht pun feje po esht cfar shteti e ke prejardhjen po keta pakistan kur i cojn ne burg keta shkojn vetem per keshtu gjerash nersa shqiptar shkojn ne burg per drog dhe per vrasje pakistant aq race e keqe jan si kur ta japin leket ti bojn haram keta jan me te rac e keqe se greku me serbin roft forcat shqiptare ne avganistan roft nato dhe amerika
 • aqifi12:31 - 11 Qershor 2012
  FUCK KAMIKAZA TE QELBUR,NORMALE QE DO DALIN ME PROBLEME PSIQIKE SEPSE MARTOHEN ME FISIN E TYRE,FUCK
 • aqifi12:26 - 11 Qershor 2012
  fuck kamikaza perversa,po normale qe do dalin njerez me probleme psiqike sepse martohen me kushurirat e tyre.FUCK
 • Dony Dehari12:18 - 11 Qershor 2012
  Sa per keto kriminela them se smeritojn asgje sepse ALLAHU XH.SH ka thene se kush ben kshu gjerash nuk esht as Musliman as njeri
 • Ali Pasha Tepelena12:17 - 11 Qershor 2012
  fak
 • Dony Dehari12:16 - 11 Qershor 2012
  O ju qe zihen "prej tetove prej shqipnie"edhe une tetovar jam fene e Islamit e ndjek por si komb duhet te jena bashk e jo te xhelozojm per te tjeret te gjakut tone jena te gjithe "Shqipe"Ju rekomadoj te ndegjoni kete kenge edhe nese nuk e keni qejf unikkatilin http://www.youtube.com/watch?v=Nql02-7ZmqM
 • dlaner.12:07 - 11 Qershor 2012
  po ka shum bythqira si ty o tetovar kurv , ndoshta do te ket qir maman ndonje serb ty . dobic. se paske gjak serbi ,fuck mother fucker
 • Daaki00:29 - 07 Mars 2012
  :Muslimanja... Cka thuu mbane ju Shqiperine se nuk na duhet... O Kurv e mlune cka do t'duash nese se don vendin tond. Duaji kto me mjekrra kto muslimanet terrorista Ktoo qe tCilit do ti qojn ne Ajr ndoshta edhe femijet e tu. PO cka t'duhet feja moj kurvee nese e shet ate cka eshte e jotjaa. ani "Muslimanja" ...Garant je qasi e mLune e me allstarka tmbathne, qe jeni mekataret nr1, e knej kishe pe rrespektojna Zotin. o i madh eshte Ai nalt...Sheh gjithcka. "(Mbulone fytyren para njerzve...se Zotit ju lutna edhe ma fal)"
 • vlonjati13:12 - 06 Mars 2012
  o tetovar o bir kurve qe shane shqiptaret qe po ju shkerdhen serbi moter e nenea o rrob qire o kopile serbi po ske faje ti se po ju shkerdhen maqedonsi nene e moter dhe juve ne prapanice o kopil maqedonie qe se ke iden se cfare je o fare e keqe qe shqiptare sbehesh kurre PO SKENI FAJE JU O LEGENA QE SHQIPTARET JU MBAJTEN ME BUK E JU UA KTHENI ME GURE JA CFARE RACE JENI NDAJE DHE ZOTI JU KA LENE JASHTE KUFIJVE TE NENES SHQIPERI O LEGENA QE SKENI TURP E SHANI PATRIOTET TUJ
 • tetovari11:06 - 06 Mars 2012
  o elis gjoni o pith nmori po kur u bat ju rebela te flitni per ne tetovaret qe ne deri dje me buk ju kemi majt juve bre majmuna
 • elis Gjoni10:22 - 06 Mars 2012
  o tetovari zogi o o koker kurve po ju qini motrat dhe mamallaret tuaj...na tregoni neve ca duhet te bejm..po kur nuk ju lam tja u qinte motren serbi tju shtypte si morra,,ju jeni si buca me 20 klysha dhe skeni fai qe qini motat e tuaja
 • Muslimanja 18:20 - 05 Mars 2012
  Hajt se Allahu xh.sh ka mi shkatrru me Shqiptari e me t'gjitha se sdin kta !!
 • Tetovari Zogi15:33 - 05 Mars 2012
  UNE SDIJ ASENT MET THAN ZOTI TI PASTROFT NDJENJAT DHE KARAKTERIN ATER E KUPTON SE QKA ASHT REALITETI,SE NJERIU KUR TE JETON ME NJE PJAT TE SHVESHUR ZEN I VJEN ERA E QELBET PO INSHALLA DON MADHNIA E ALL-LLAHUT TE MBULON ME NJE PJAT DHE KUR TA HAPIM MBULESEN BILE MOS ME I HABIT NJERZIT TE DEL NJE AROM E MIR SE TI JE PREJ AT AROM TE FLLIQUR......
 • Tetovari Zogi15:26 - 05 Mars 2012
  SHQIPERIA E SHQIPTARVE O GREK MOS HA SHUM SE SHIHNI RUJNI GOCAT TUJA QE U SHKERDHEHEN ME SERB EDHE ME GREK EDHE ME ITALIAN,POR RUDHE GOJEN PAK SE KA NJEREZ SI TI RUDHIN BOLET O ZOTRI NSHTRAT QATY ME GRUAN TANDE TU FLET,PO TI NESE JE PREJ ATYNE QE I DON FEJAT DHE RESPEKTON TE GJITHA FEJAT NDRYSHE DUHESH ME U SILL JO MEM DAL MEM SHIT BOLE KTU,BANU NJE SHEMBULL SHPIJ TANDE NIHER PASTAJ DIL NE PUBLIK PO TI QASIJ KASTRAVECI JE SI SHPIRTIN TAND ME ALKOHOL SMUNDESH ME E FRY E JO DIKAND ME IDEJA OK DHE SHPORU MOS TA NDIJ ZANIN.
 • Muslimanja 14:05 - 05 Mars 2012
  Shqiptaria e Shqiptareve ?? Po mane Shqiperin ju se kurgja nuk na duhet .. Musliman me qen ish kryesorja , se te Allahu kena mu kthy tan me gjith skenderbeun e juj e me gjith gjanat nji JENA KREJT > ROBET E ALLAHUT xh.sh . Edhe mas i shaj njerzt kat moj pleher e keqe a cka di cka je ti .. KOPILI MA I MADH JE TI , se je I PA FE :) ske marre ! Haram ..
 • myslimani shqiptar13:47 - 05 Mars 2012
  Ti qe flet shqiperija e shqiptareve dhe allahu i arabeve duket qe je gjo e trash dhe mos na u hi si atdhetare dhe patrijot i modh se duket qe je njeri a lidhje dhe flet kot e me kot gjithesesi te njohesh fene islami dhe te jesh besimtart mysliman sdo te thote qe te jesh arab por je SHQIPTAR dhe nje mysliman cfardollej gjeje qe ben e ka per veten e vet dhe mos haroo se cfar i kan bo motrave ne kosve cfar ishin ata mysliman apo ortodoks dhe nje here mos fol kot o gjo e trash se njerez si ty sjan patriota as atdhetar por mburavec dhe ordinera qe skan turp dhe mundohu te lexosh te pakten je faqe ne islam dhe ne dashte allahu te hap zemren se feja e allahut eshte dhurate dhe dhuraten e marin vetem ate qe do allhu dhe inshalla dhe ti bohesh je nga ata qe e marin dhuraten ne qoftese se athetar dhe patrijot
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve10:06 - 05 Mars 2012
  NDERSA TY MO DJALE I KEQ E SHKRETA NENA JOTE CKA HEQ BREKET NEPER KEMBE TU HEQ SE DHE GOJOREN E KISH QEJF PER DREQ NDAJE KE DALE DJALE I KEQ PER DREQ SHKO RE PIS TURK MESO SHQIP PASTAJ SHKRUJ LEGEN SERB SE DO JESHE NDONJE NGA KOPILAT QE LA SERBIA E TURQIA TE THEM YSHTTTTTTTTTTTTT KAM FRIK SE OFENDOJ GOMARIN POR PO TE THEM MER NDONJE GOJORE DHE QETSOHU ASHTU SI UA MERTE JOTEM HOXHALLAREVE O LEGEN
 • vlonjati09:51 - 05 Mars 2012
  NDERSA TY DJAL I KEQ TA PASKAN QIRE AQ KEQE NANEN MOTREN E GJITHE FISIN MOR RROB QIR NDAJE DHE KE DAL DJALE I KEQ OSE DOBIC SI THEMI NE SHQIPTARET NDAJ MOS E SHAJ SHQIPTARIN O KOPIL SERBI A GREKU
 • hamdi seksi misini16:54 - 04 Mars 2012
  bravo ju koft .......................... Gjykates :D
 • djalë i keq15:38 - 04 Mars 2012
  shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve ti po lypke me ti qi motrat spari e mosnej meren qka vin
 • driton8711:05 - 04 Mars 2012
  un jetoj ne liverpool dhe rochdelin ekom afer kj esht e vertet se keta muslimon e kan dhunu ket vajz por ata jon te martuar dhe ikan mar per gra qikat qikat e agjes te motres te vllaut dhe keta martohen ne mes veti dhe jon kombi ma i flliqt ne bot
 • muslimani-shqiptar21:17 - 03 Mars 2012
  Se pari i jam shume mirenjohes All-llahut xh.sh. qe me dhuroi nje miresi te madhe ate te besimit ndaj tij. Se dyti, i jam shume mirenjohes All-llahut xh.sh. qe me dhuroi si kombesi ate Shqiptaren dhe me beri prej atyre qe t'i dal per zot kombit tim. Feja jeme nuk eshte shqiptaria por eshte feja islame, pasi me te dorezuar shpirtin All-llahu xh.sh nuk do te me pyese mu sa kam qene shqiptar por sa ke besuar dhe sa ke dhene per kete fe. Sipas fese Islame nese vritem per kauzen e Islamit quhem shehid (deshmor i fese islame), po ashtu nese vritem duke mbrojtur kauzen shqiptare jo per hir te kombit por si pjese e zbatimit te urdherave fetare perseri jam shehid (deshmor i All-llahut). Te thuash qe feja ime eshte shqiptaria do te thote qe te mohosh Islamin dhe te behesh ateist. Askush ketu nuk e kupton se eshte pikerisht ateizmi qe po derrmon neve si komb, pasi prania e ateizmit tek ata qe na qeverisin po ben qe te mos shohim dicka te hajrit, pasi po te kishin friken ndaj Zotit dhe po te jetoshin me friken se nje dite do te japin llogari per ate qe kane bere gjerat do te ishin ku e ku me ndryshe. prandaj sa shqetesoheni per Islamin shqetesoheni per krimbat tane qe jane ne pushtet. dua qe flamuri islam te valevitet lirisht dhe perkrah saj te valevitet edhe flamuri shqiptar sepse Zoti zgjodhi qe ky territor ku jetojme ne perkohesisht ne kete bote te quhet Shqiperi dhe ti te quhesh shqiptar. Por mbi te gjitha na vuri ne pergjegjesi besimin ndaj tij dhe kryerjen e obligimeve ndaj tij. sa per lajmin, nese eshte e vertete ato burra nuk kane asgje me Islamin, pasi konsideron si mekat te madh konsumin e pijeve alkoolike po ashtu edhe kontaktet me femrat e huaja ne menyre te paligjshme.
 • Qerim Kok Shkup19:21 - 03 Mars 2012
  Vellezer,mos u mirni me pune te pa hijshme,po shajni kombin po shajni fene,gabim e keni.Ai qe ben keq,duhet denuar.Pse nga ju te nderuar vellezer askush nuk del dhe te mbyll baret e ''kurvallekut'',dhe te tregon se filani e fisteku miret me prostitucion,dhe pa e lodhur mendjen i keqperdorin motrat tona,edhe ketu hyn perdhunime por ne menyra te ndryshme.Sa per rastin,konkretkete qe kan bere aktin e shemtuar drejt ne hekurane,shkritore.........
 • Albina Dinaj12:31 - 03 Mars 2012
  po plehra ku vete me vajzen e vet, ta djegin ti dale shpirti me dhembje mostrres
 • Polat Alemndar10:59 - 03 Mars 2012
  pppku pa besimtar ju nuk dot shteponi lehte nga allahu xh.L.SH por ju lutem pos e perflisni Allahun se keni denim shum te madh sidomos ju ce nuk i besoi Allahut XH.L.SH jam musliman 100% MUSLIMAN ELEHAMDULILAH <3 dhe keto jera nuk i bejn muslimanet ca esht e shkrojtur 15 vjecaren :@
 • Muhamed Omar20:03 - 02 Mars 2012
  ej o njeres po shum qenkeni lodhur duke shkruajtur per nje idjot qe ka bublikuar kete lajm por ju si thoni se a ka musliman sot ne bote qe i ka dhene besen Allahut e nga ana tjeter ben budallalliqe apo pika e votka ky apo keta na qenkan e me mjekerr ti dila ku je kaq shume e sigurte se jane keta muslimane qe falin 5 vakte apo ku e din ti se muslimanet jame me keq se ata qe rrine gjith naten neper pape apo disko ej o shqiptare e ju qe flisni per islamin para se te beni kritika duhet ta mesoni te verteten nje here kjo nuk eshte gje tjeter vec nje shpifje ALLAHU I shkaterrofte keta qe bejne shpifje te tilla ndaj muslimanve.....nuk di se si anglia ti fshehin abuzimet eveta apo felliqesirate e saja ,,,,,qe para nja 2 viteve degjuam e pame me vidjo neper lajme se si i ati kishte bere 12 femi me gocen e vet,,,,e tani na do te na injoroje ne me gjere te kota por nuk i ben keto nje musliman se ai i lexon kur'an .....allahu ekber...mos e vrini mendjen o vellezer se nuk jane keto te verteta,
 • dila18:32 - 02 Mars 2012
  Pse ju mendoni se mysliman te jesh dhe mos bejsh kesi gjerash,,krejt qe i falin 5 vakte namaz jan ma keq se tjeret,,sot nuk ka besim tek askushi,,sot ne ket koh nuk mbizotron me besimi ,,te gjith jan me dy fytyrash,,besimtari i fort nuk i ben kesisoj gjerash,,ata jan vetem se psihopat.Nje mysliman i perbetuar ne Allah nuk e perdor votken apo ndonje pije tjeter(ALKOHOLIN)..U prish dynjaja nga telenovelat qe i shohin dhe mendojn se jeta esht si ne film....
 • Xhelal Geci12:16 - 02 Mars 2012
  esht vertet e tmerrshme ;...du te them a esht e vertet,sepse ne aspektin moshkullor nuk do jalejoja vetes te isha i 11 ; 10 ; 9; opo .... por dua te them se ne boten islame esht frika fes dhe ka denime shum te renda . e dyta sieshte e mundur ti besojne njeri tjetrit . e treta si paskan qelluar te gjith me mjekrra dhe mysliman .... kjo nuk mund te jet e vertet....
 • alb-m09:33 - 02 Mars 2012
  kjo ne rradh te pare duket se eshte genjeshter sepse nje musliman besimtar sic e pershkruani ju nuk lejohet me e perdor alkolin e as me jua ofruar te tjereve kjo eshte genjeshtra e pare,pastaj nje musliman besimtar nuk mund ta beje nje veper te tille sepsew ai e din mir se cfar denimi ka edhe po te kryej mardhenje jasht martesore e jo me te pordhunoje,por edhe nese eshte e vertet kto nuk mund te quhen muslimane dhe inshallah e verteta del ne pah dhe nese shpalen fajtore te denohen me nje denim maksimal,dhe ne boten tjeter zoti do ti denoje per mekatin e tyre.Ju te cilet jeni kundra islamit mos u bazoni ne shembuj te tille sepse shembulli i islamit nuk jane keto njerez por shembulli i islamit eshte muhamedi a.s dhe kurani i lartesuar.
 • Daaki22:06 - 01 Mars 2012
  Sepse keta ne Lajm e njollosin edhe Xhaminè kur shkojn te luten per mekatet e bera.
 • Daaki22:04 - 01 Mars 2012
  O Njerz, Muslimanizmi i ketyre me "mjekrra" nga Arabia po eshte kercenim per gjith boten... Gje qe po parapelqehet me 1 far menyre nga besimtaret tane me "mjekrra" ...dhe po shikohemi me nje sy te keq edhe ne nga bota. Dhe dal nga dal po po humbet dashuria kombetare sepse Arabiket jan te dashur nga Zoti... Zoti po i urdheron te bejn vetvrasje massive !!! O njerz zbritni ntok dhe dujeni Zotin ne menyre paqesore dhe Kombin dujeni nRend te par e jo fenè se edhe vet Zoti thot "Ai qe se don vendin e vet nuk e miriton te doje asgje tjeter". Peace \/. Rrofshi !
 • EM16:33 - 01 Mars 2012
  allahu, sic quhet ndryshe zoti . eshte 1 edhe ai ka krijuar cdo gje te gjall cdo gjalles cdo bim , ai na ka krijuar ai na zoteron na komandon te gjithve njelloj . edhe saper fete ,jane thjesht parti politike .
 • ben16:30 - 01 Mars 2012
  o kta arabt popull i flliqt jan
 • NIZOO TETOVAA THE BEST♥♥16:30 - 01 Mars 2012
  JA QIFSHA ROBT KTYRE BURAVEE
 • ChůPä ChûPzh16:05 - 01 Mars 2012
  Amn merreni me karlliqe ....kur goca ka shit veten per lek ca keni qe e zgjasni mhb-n neper komente ?
 • Fadil Xhemajli12:41 - 01 Mars 2012
  kjo rren usht krejt se kta ka mujt qdo kush me trillu edhe qka po merrni me ksi ssene.... a po e sheh se as nuk ka emer as mbiemr,krejt kjo qka po bahet vetemm pre ta njollosur Islamin.nje nejri qe usht Musliman i mirfillt as ne mendje nuk i shkon kto pun e leje ma me vepru ne at menyr.... kto i bajn vetem ata Pagan qe cilet nuk e dojn Allahun edhe mundohen qe ne qdo menyr me poshtru islamin..po Allahu ka than se do te jet mbrojtes i fes,sa do qe kta mundohet ta njollosin kur nuk kan me ja arrit qellimit.....Allahu ju udhzoft...mos hargjoni koh me keto sene...
 • vlonjati12:38 - 01 Mars 2012
  PO Agg,A I ndeshkoft dhe shpirti i tyre ne ferr shkoft se jam i sigurt se cdo musliman i ndershem di te distancohet nga keta plehra dhe kush i mbron eshte thjesht nje gomar qe sdi ti ndaje gjerat dhe eshte i verber te lumte o njeri i zotit qe vertet je dhe dukesh nje besimtare i vertet e jo nje leshko i verber BRAVO AGG,A
 • vlonjati12:32 - 01 Mars 2012
  BRAVO MARIO TORONTO TE LUMTE JAM ME TY DHE E PELQEJ KOMENTIN TUJ SE PLOTESOJM DHE U TREGOJM TE GJITHEVE SE JEMI SHQIPTARE E NJE GJAK E NJE GJUHE NA BASHKON SA PER FET DUHET TI NDEROJM PO DERI NE NJE PIK E JO TE NA VEN TRUT E GOMARIT DHE NJEHER BRAVO DHE PERSHENDETJE PER KOMENTIN TUJ SHUM REAL
 • Agg'A10:46 - 01 Mars 2012
  Nncncncn All-llahu i ndeshkoft :(
 • mario toronto22:43 - 29 Shkurt 2012
  ngadale more shqipe te lodhun mbas veshit,se e late nam tuj u dale zot ktyne pakistanave me mjekerr,se merret ANGLIA ME KTO.rrini o njerz e mos shani njani tjetrin per me i dale zot ktyne qe MARTOHEN ME VAJZEN E DAJS E GJOJA JAN FETAR.EDHE ATO KURVAT E ANGLIS NUK JAN AQ TE PAFAJSHME PO tash ajo asht nen moshe e kta trimat ja kan fut ma shum vetit se asaj.FANATIZEM I TEPERT DHE PERCARJE.FEJA E SHQIPTARIT ASHT SHQIPTARIA,E PER FETAR TE LODHUN SKA NEVOJ SHQIPNIA.A JE KATOLIK APO MESLIMAN SKA FARE RANSI NDISH ME NEJ NVEN TAN.
 • shkodrani 20:29 - 28 Shkurt 2012
  persa i perket kesaj teme .....edhe nqs keto "tipa" jan musliman jan vetem me emer se nje musliman i vertet i druhet ndeshkimit te allahut xh.sh dhe nuk guzon asnjeher te beje dicka qe nuk eshte e pranueshme ne islam.prandaj mos beni paragjykime dhe fyerje si disa shkrues ketu dhe ALLAHU NUK ESHT I ARABEVE SI THOT NJE SHRUES ME POSHT PO ESHT KRIJUES I GJITHESIS. PRANDAJ LUTEM KUJDES ME FJALET FYERJET DHE PENDOHUNI .......
 • All-llahu eshte me i MADHI .20:03 - 28 Shkurt 2012
  Es-Selamu Alejkum .. Nuk ka Zot tjeter Pos All-llahut xh.sh Paqja meshira dhe begatit e All-llahut qofshin mbi pejgamberin Muhammedin s.a.v.s mbi familjen e tij mbi shokt e tij dhe mbi gjith ata qe ndjekin rrugen e tij DERI NE DITEN E GJYKIMIT .. Kur tndodh dicka . qysh thuu ti ? OO SKENDERBEE NDIHMOOMM .. ojj nene SHQIPERIA me NDIHMOO .. Vallahi Bilahi jo ( O All-llah me ndihmo ) .. Vallahi All-llahu do ti denoj keta njerz qe Fyejn Fen e All-llahut subhana we teala .. a Tshkon mendja more vlla qe Neser Des .. ?? Ku Shkon tii ?? a thua ne PARAJSE ( si thoni ju andej nga shqiperia ) Vallahi Bilahi joo nese nuk shkon sipas Urdherave te All-llahut jo .. e sa i perket Qesaj Foto qetuu Un sa e besoj Vllezerit qe kan mjekkerr qe e kan shlu per hir te All-llahut Nuk ka shanc me ndodh kjo ndytsyR .. kjo Foto Mund te Jet per Ndonje qellim Tjeter e nuk Eshte sic thonii ju .. Es-Selamu Alejkum we rahmetullahi we berekatuhu .. PENDOHUNI Nuk Eshte von Kurr te PENDOHENI ..
 • Kristina Miti17:50 - 28 Shkurt 2012
  keta njeras nuk kane se ci duhen shoqerise meri dhe vari ne mes te qytetit qe te vene ment te tjeter plerat , maskarenjte shkine me femijet e tyre i vrafte zoti te mos kete meshire drejtesia amerikane per ta me peticion dhe ne publik tu behet gjyqi maskarenjte te pa shpirte,,
 • AI MOMENTI15:53 - 28 Shkurt 2012
  Ju qe po e shani Islamin Allahu ju udhezoft edhe nuk osht mir me ju besu mediav qysh po ju besojm na shqiptaret se gjithmon qesin gjera kunder islamit 1. personat me te kqij ketu kan qen ata shoket e kesaj vajzes siq ceket ne tekstin me lart sepse ata paskan ber marrveshje me kete burrin 59 vjeqar dhe e dyta keta personat me qen musliman qe e mbajn fen nuk e perdorin alkoholin aspak islami i ndalon te gjitha keto gjerat e cekura ne tekstin me lart prap se prap na mujna me fol ktu sa dojm por Allahu e din me se miri
 • nuka sexi asgj t bej me fej po 15:35 - 28 Shkurt 2012
  OOO NJERZ Gomaresh PO PSE E PERZINI FEJEN ME SEX po masi nuk keni qen kurr n ANGLI mos flitni,, se 1 asht se nuk i njehni Kurvat e anglis se qka bajn pr lek e pr Alkohol ,, e dyta kto Aziatik jan njerz pa fe kto bajn qka asht m zi n ket bot ,, e martojn edhe motrat e qikat e daje nermes veti kto jan kafsh,, bajn gjdo gj t keqe dite e nat e pastaj shkojn n XHami q ti ju falen gabimet,, po jo kshtu nuk ban se kta i thojn vetes besimtar po kta jan nj fe m e pa paster n Bot e kan Flliqur muslimanizmin,,
 • Altin Fejzaj14:21 - 28 Shkurt 2012
  SHQYPTARE ME VLLAZEN JENI TUJU VRA NAN NJI QIND CETA JENI SHPERNDA CA THON KAM FE CA THON KAM DIN NJERI JAM TURK E TJETRI LATIN DO THONE JAME GREK SHKAJ DISA TE TJER POR JENI VLLAZEN MORE TE MJER PRIFTERINJE E HOXHE JU KANE HUTUE PER ME JU NDA E VARFERUE PYET NJE GREK E TE THOT UNE JAM ORTODOKS PYET NJE SERB PO SIKETA TE TJER PYET NJE TURK UNE JAM ISLAM POR PYET NJE SHQIPTARE TE VERTET DO TE THOTE UNE JAM SHQIPTARE DHE LUFTOJ PER VATAN E JO PER KISHE E PER ISLAM
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve13:38 - 28 Shkurt 2012
  JU FALEMINDERIT TE GJITHE SHQIPTAREVE TE VERTET DHE NJE YSHTTTTTTTT GOMEREVE QE NDIHEN ME SHUME ISLAM E TURQ SE SHQIPTARE DO VIJE DITA TA KUPTONI O GOMER NDERSA TI MOJ IDIOTE MUSLIMANE MBASE DO ME FALE SERBET QE PERDHUNUAN CIKAT E KOSOVES PER HATER TE ISLAMIT YSHTTTTTTTTT SE PO QELBNI TOKEN BIJE TE NENES SHQIPERI RROFT DARDANIA TETOVA PRESHEVA ULQINI E SHQIPERIA NE DIALL ISLAMI E TURQIA E GREQIA (TE ME NDIEJN MUSLIMANET E NDERSHEM SHQIPTARE E KOSOVARE )SE E KAM ME KETA BUK SHKALE E KOLLOVARE NE TOKEN KOSOVARE QE JAN ME SHUM TURQ SE SHQIPTARE YSHTTTTTTTTT NE ARABI MOTER QIRA
 • Altin Fejzaj12:29 - 28 Shkurt 2012
  ka mundesi te mi perkthej dikush thenjet e muslimanes se me sa dim mekatet jane mekate dhe feri eshte i hapur per to sa per ty muslimane te uroj mos te kesh ne jet fatin e kesaj vajze ose ndonje nga i afermit e tu se sdo kesh koh as per sexhde e as per te falu namazin DAAKI RROFT SHQIPERIA E MADHE DHE TE MUNDOHEMI TU NGREM PAK FEREXHET KETYRE TE VERBERE E TE SHIKOJN E TE KUPTOJN SE SHQIPERIA KA QEN ESHTE E DO TE JET E SHQIPTAREVE DHE FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA DHE JO ISLAMI E TURQIA SERBIA E GREQIA QE KETYA PA DASHIE APO JO PO BIEN NE LOJEN E SERBIT E GREKUT QE NA QUAJN TURKOALVANOS JO NE JENA SHQIPTARE TE SKENDERBEUT E TE ISMAIL QEMALIT E TE PASHKO VASES LECONI DHE PAK HISTORI PA LEN BIBEL E KURAN SE DO TA KUPTONI SE ME SHUM JENA SHQIPTARE
 • Daaki11:43 - 28 Shkurt 2012
  Oo ky lloj "Islamizmi" qe po pretendojn ta aplikojn besimtaren tane thjesht e kisha qujt 'Klan Islamik' qe po asht kunder cdo gjeje kombetare. Thjesht po parapelqejn te jemi "arabik e jo shqiptar". A ni sen tGjith ju po e shihni se qito "besimtart" ne bote po jan kriminelet apo mekataret me te medhenje.
 • muslimane11:43 - 28 Shkurt 2012
  PA MAR PARASYSH SE QFAR BEN A PERDHUNON AMASAKRON A QFAR TE BEJSH KRYESORJA ESHTE QE TI BISH ALLAHUT NE SEXHDE TE FALESH NAMAZIN
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve10:39 - 28 Shkurt 2012
  RROFSHE O BESFORT KOSOVA SA MALET QE KA KOSOVA SA PER TY KACANIKASI DUA TE SQAROJ SE NE CILIN KURAN A BIBEL QOFTE U SHKRUAJTKA QE BESIMTARET E NDERSHEM DALKAN NE ANE TE PERDHUNUSVE MEKATAR A HARUAT JU SE SA PERDHUNIME BEN SERBET NE KOSOVE A HARUAT JU SE FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA PSE U DASHKA TE DUAM BIBEL DHE KURAN ME SHUM SE FLAMUR E VATAN KAQ VITE JE LUT NE ISLAM E KURAN A TA SOLLEN LIRIN PO ATE TA SOLLEN DJEMT E UCK E BAC ADEMI PER ATA FALUNI SA PER MBAS VDEKJES KAM FRIK SE NUK DO GJYKOHEM UNE QE SHAJE PEDOFILET DHE ATA QE I MBROJN PO MEKATARET PEDOFIL SE AJO MUND TE ISHTE MOTRA APO VAJZA E NDONJERIT NGA JU O TE MJER ZOTI JU MESHIROFT SE AQ DINI E AQ DISKUTONI
 • anonymous_m106:16 - 28 Shkurt 2012
  Ehh kto pisat, kto Arabet e poshter. Kto jane ata, qe mbajn veten mysliman!!? kto qe falen nga 3 her ne dit, e gjoja besojne ne zot!? Kto qe nuk rrespektojne vete zakonet e tyre! epo, kta duhen vra me buk ne goje, e nese ka zot qe ekziston,kta njerze duhet t'gjykoje. kombi me i degjenerum ne bot... kta! kta fucking garbage!!!
 • kacanikasi03:42 - 28 Shkurt 2012
  kacanikasi 02:32 - 27 Shkurt 2012 JU LUTEM MOS E SHANI FENE ISLAME POR PENDOHUNI SE NESER DO TE VDISNI DHE DO TE JEPNI LLOGARI PARA DIKUJT E AI ESHTE ALLAHU I MADHERISHEM I CILI JU KRIJOI KUR NUK ISHIT FARE DHE TEK AI DO TE KTHEHENI.E QFAR DO TI THONI ATIJ KUR ALLAHU THOT SE;FEJA E PRANUAR TEK ALLAHU ESHTE ISLAMI.PRA KUJDES MOS SHANI FENE E ALLAHUT SE NESER ESHTE VONE PER TU PENDUAR.
 • Besfort Kosova21:15 - 27 Shkurt 2012
  o ne rend te par le ta duam shqiptarin pastaj te mirremi me fej se po ti ishim marr me fej qysh ne vitin 1912 do te shuhej shqiptaria e rrofshi ju qe e doni shqiperin e bashkuar se aj qe nuk e don shqiperin nuk e don as zotin rroft shqiptaria ane e mban botes.
 • vlonjati17:41 - 27 Shkurt 2012
  o vella shqiperia e shqiptareve mos u mer me gomeret e turqis aq din e aq thon po ata as shqip sdin te flasin mo jo me te komentojn sa dim ne myslimanet e ndershem distancohemi nga akte te tilla qe nuk na perfaqsojn ne si shqiptare ne rralle te pare pastaj si mysliman te ndershem sa per debilat qe i mbrojn aq din e ashtu diskujtojne mos u merzit vella tjetrin peshoje me kandarin e dituris e atdhetaris SHQIPERIA E SHQIPTAREVE te pershendes per qendrimin tend atdhe dashes e per flamur RROFT SHQIPERIA E MADHE POSHT SERBI E GREQIA
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve13:14 - 27 Shkurt 2012
  O RROB QIRE SIC KE VENE PSEUDONIMIN ASHTU DUHET TE JESHE MESO TE FLASESH SHQIPEN PASTAJ SHKRUAJ MOR TE QIFSHA RROBT TY DHE FAREFISIN TEND O SHPIRT ZIU QE TURQIA NANEN TA QIU HAHAHAHAAHAH RROFT SHQIPERIA E MADHE ZHDUKINI VELLEZER KOSOVAR KETA BASTARD RROFSHIN SHQIPONJAT E KOSOVES RROBT MU NE PITH SHPIRT ZINJEVE E KORBAVE RROBT PEDOFILVE ATY KU I KANE E SI KANE LAVDI ZOTIT E KURANIT
 • Sshpirt_ziu12:53 - 27 Shkurt 2012
  ti me nick shqiperia shqiptarv allahu i arabve po pse nuk e palon dikun mos me bo pluhen shum o klloshar se ti sdin as qa o kombi as feja qiptal qiptal phu ..... po trus ulu dikun se bebat e shpis qa te bojn sallta naper koridor te telivizori nsallon ti ... pisi keq u bane ti me dit se zoti koka veq i arabve e ti kur tu ngushtohet botha a thu o zoti arabve a oj shqiperi me ndihmo dredhqoss hup shko paloje te thash se i ri je ti .....
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve10:44 - 27 Shkurt 2012
  KUJT I TREGON BESEN MORE TI QE FSHIHESH ME NJE EMER TE NDERUAR KACANIKAS TI E LEPUJT SI TY JANE TURPI I KACANIKASVE QE LUFTUAN PER LIRI ME UCK O LEGEN MOS MA ZE NE GOJE BESEN SE ESHTE NJE FJALE E SHENJTE PER NE SHQIPTARET E VERTET CFARE DO TI MOR TUTKUN TURK QE TE SHKEL MBI GJAKUN E SKENDERBEUT E TE BURAVE TE KACANIKUT QE LUFTUAN ME HEROIZEM TURQIT DHE I SHPOREN NGA TOKA SHQIPTARE PORT FATKEQSISHT LANE CA FARA SI TY MOR LEGEM TURK A E DI TI MOR LEGEN QE NEPER SHKOLLAT TURKE TE KOSOVES ESHTE HEQUR HISTORIA E SKENDERBEUT PSE SU NGRITE TE FLISJE MORE TURK POR ME TREGON ALLAH E ISLAM MOR ARAB MUTI << FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA>>
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve10:29 - 27 Shkurt 2012
  UNE MOR BEKA NUK SHAJ ASNJE FE SE KAM RESPEKT PER TE GJITHA BESIMET POR IRITOHEM KUR SHOFE GOMER QE DUAN TI MBULOJN KETO VEPRIME MASKARENJSH ME FEREXHEN ISLAME KETA DUAN LITARIN NE FYT DHE JO FEREXHEN E PAFAJSIS POR NJE GJE ME BEN PERSHTYPIE PSE NUK BEHENI ME SHUME SHQIPTARE SE ISLAM A E DI TI MO BEK SE STERGJYSHERIT E TU BASHKE ME SKENDERBEUN I KAN LUFTUAR TURQIT SI JU SOT SERBIN DHE A E DI TI MO BEK SE FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA PER NJE GJE TE JESHE I SIGURT SE ME KETO BESIME ALLA ARABIKE PO KRIJONI PERSHTYPIEN NE MBARE EUROPEN E BOTEN QE NE JENA TURQ E JO SHQIPTARE BACA AZEM FALI SE SDIN CFARE JANE PO ME BASHKIMIN SHQIPERI KOSOV MBASE DO ARINI TE KUPTONI SE CJENI ME SHUM SHQIPTARE SE TURQ RROFTE SHQIPRIA ETNIKE POSHTE TURQIA E GREQIA RROFTE POPULLI SHQIPTARE
 • Beka 08:32 - 27 Shkurt 2012
  pse ti dalip nuk je musliman?pse te mos mbrohet feja muslimane,me jepni nje shpjegim per kete?????????edhe ju shqiperia e shqipetareve,nuk keni nevoj te ofendoni fene muslimane,se ALLAHU eshte i te gjitheve pa dallim feje apo race,nuk eshte i arabeve....mbaje mend nje here e pergjithmone.......ALLAHU ESHTE NJE DHE MUHAMEDI ESHTE I DERGUARI I TIJ......TE LUTEMI O ALLAH NA MBROJ NGA MEKATET.....
 • kacanikasi02:37 - 27 Shkurt 2012
  ALLAHU NUK ESHTE I ARABVE SEPSE AI NUK I KA KRIJUAR VETEM ARABET POR KA KRIJU GJITHESINE .PRA I KUJTE QENKA ALLAHU O I PA BES ...................MEDA KACANIKASI...........
 • kacanikasi02:32 - 27 Shkurt 2012
  JU LUTEM MOS E SHANI FENE ISLAME POR PENDOHUNI SE NESER DO TE VDISNI DHE DO TE JEPNI LLOGARI PARA DIKUJT E AI ESHTE ALLAHU I MADHERISHEM I CILI JU KRIJOI KUR NUK ISHIT FARE DHE TEK AI DO TE KTHEHENI.E QFAR DO TI THONI ATIJ KUR ALLAHU THOT SE;FEJA E PRANUAR TEK ALLAHU ESHTE ISLAMI.PRA KUJDES MOS SHANI FENE E ALLAHUT SE NESER ESHTE VONE PER TU PENDUAR.
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve18:22 - 26 Shkurt 2012
  sa per ty tetovar me mire quhe veten ,<<turko kollovare>>se smunde te jeshe shqiptare ti munde te jeshe fare turku e jo shqiptari o kollovare ne tetov se tetova eshte shqiptare e jo turke o gomare yshte shko ne turqi e lerja tetoven nenes shqiperi Kjo eshte fatkeqesia juj o i trashe qe as vete se di se cfare je RROFTE SHQIPRIA E MADHE SHPORUNI NE TURQI E GREQI KUSHE NDIHET ME SHUME TURK SE TURKU E ME SHUM GREK SE GREKU SHPORUNI SE DO JU MBYS GJAKU I BAC ADEMIT E DESHMOREVE QE RRAN PER KOSOV E SHQIPERI KUR TE KALONI POSHTE STATUJES SE TE MADHIT SKENDERBE KUJDES SE DO JU PSHURI SE AI LUFTOJ PER SHQIPERI E JO SI JU QE NDERUAT FE E U BET ME TURQ SE TURQIT YYYYYYYYYYYSHT GOMER TER SHITUR SI NE SHPIRT E NE GJAK
 • shqiperia e shqiptareve allahu i arabeve17:34 - 26 Shkurt 2012
  o moterqira islamik skeni turp qe ziheni me shqiptaret e ndershem duke mbrojt fen islame dhe keta pedofila qofshin te krishter a mysliman keta do varur ne litar o gomer te fes qe ju kan ven trut e gomarit FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIAdhe ne diall islami e turqia
 • Tetovarja Tetova14:53 - 26 Shkurt 2012
  ncncncn mekat per at caucen gjina
 • tosi23:33 - 25 Shkurt 2012
  nuk jan te verteta,jan montime,jan njerez qe nuk e duan fen musulmane dhe shkruajn keto gjera,
 • be-sa23:06 - 25 Shkurt 2012
  oooo billi nori mos ha mut edhe nji ta shjsh fen musline, se na muslimant asnjiher nuk i shjam fet tjera, se ne me se pari shpirtin e kemi ma tpaster se ju, PO AJT SE VET DO PERGJIGJESH PER KET GJE NE BOTEN TJETER po ti a mendon se nuk me vdek asnjeher, turp te bashk me shket e tu qe te ndihmojn me sha fen muslimane.
 • Vedat Kastrati19:09 - 25 Shkurt 2012
  MUSLIMANT TA QIN GJALLNIN TY ATJE KU E KE FEJA MUSLIMANE ESHT E PRANUAR PREJ ZOTIT QE LYPNI QI NAENN JU KEKUSH NUK LYP EDHE HERA FUNDIT QE I SHAN MUSLIMANT TI BILLI NORI SE TQIHET NANA NGOj .
 • Billi Nori17:10 - 25 Shkurt 2012
  re njorater akoma me fen ju u dhjefsha fen dhe ne do te dish myslimanet jan me te poshter per keto gjera prandaj jan dhe shum mbrapa me boten nuk ecin dot perpara se nuk i le feja i mban te mbydhyr te shtypur..
 • Katundi Leskovec17:08 - 25 Shkurt 2012
  PO SA SHUME NAIVA JENI DISA O BURRA....SIDOMOS KY TETOVARI QE ELIDHE ME EN KRAJYE NGJARJEN...PO ESHTE FAKTE QE KETO GJERA NDODHIN ME SHUME NE VENDE KU MUNGON LIRIJA E TE SHPREHURIT DHE KU ME SHUME SE NE BOTEN ARABE MUNGON KJO LIRI...MANDEJ TI TETOVAR QKA MBRON MYSLIMANET MBROJ ME MIRE KOMBIN SHQIPTAR E MOS U BANI PISA ME ATO NAIVITETE..KATOLIK E MYSLIMAN NESE JAN SHQIPTAR JANE VLLAZEN E MOS I BANI VLLAZEN ARRABET APO TE KRISHTERET E BOTES..NEVE NA BASHKON GJAKU..
 • shkupjani16:50 - 25 Shkurt 2012
  o roland o pis edhe ti je si qato pisa qe ekan shkruajt ket se jeni bae krejt kunder fese islame amo kot e keni se allahu eshte i plotfuqishem edhe ju krejt ne ferr jeni
 • Roland15:10 - 25 Shkurt 2012
  O tetovar...o gomar deti...Po ti deno aktinqe eshte bere,,,,mos shiko ca bejne prifterinjte
 • tetovari10:26 - 25 Shkurt 2012
  sajeni te sigurt se kandodh mete vertet kjo perdhunim jo por bota krishtere lufton mekit fuqin dhe dredhit etyre islamin po ti bre pisi botes mose shaj fen qetrit feja juaj prifterinjt e juaj perdhunojn fmi 9 vjec bile edhe ate mashkull fmi juduhet teken turp me fen tuaj dhe me priferinjt ejuaj jujeni pedofil selam alejkum me mir kuptim mund ta shajsh nji individ por nji fe nukmudet
 • gjyshi19:09 - 24 Shkurt 2012
  ore cjan keto rob apo gomar ?ata kan perdhunuar vajzen e tyre dhe ate vajze te mjer .
 • luli Berat17:08 - 24 Shkurt 2012
  ca behet keshtu mor jahu u prish dynjaja fare.
 • Mario Vejsiu16:27 - 24 Shkurt 2012
  lum si kta
 • Berat Krasniqi13:52 - 24 Shkurt 2012
  o kta lypin me ja u qi at ja u djjefsha fen ktynve njerz me te poshter ne bot jon kta
 • xhunior12:28 - 24 Shkurt 2012
  aaa idjoti
 • Lüca Dusaj11:54 - 24 Shkurt 2012
  oooo u shalla vl=desin te gjithe pedofile te shpifur :////
 • jeteposhter10:48 - 24 Shkurt 2012
  Vdekshin ishaklla
 • Mesut Dervishaj10:21 - 24 Shkurt 2012
  Oooo
 • FATLUM Rama09:41 - 24 Shkurt 2012
  po ca me ba ka edhe me keq shyqyr qe se paskan lan me barr