Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjyshja që feston ditëlindjen e saj të 25-të
English

Gjyshja që feston ditëlindjen e saj të 25-të

Margaret Ware, gruaja me vjetër në Britani feston ditëlindjen e saj të 25-të me kartë nga mbretëresha pasi ajo ka lindur në 29 shkurt, shkruajnë mediat britanike.

Aktualisht ajo i bie 100 vjeçe dhe ndihet sikur të jetë me të vërtetë 25 vjeçe.

Ajo është nëna e 3 fëmijëve , gjyshja e 5 nipërve dhe mbesave dhe stërgjyshe e 7 strënipërve dhe stërmbesave.

Ajo çdo ka punuar deri në moshën 80 vjeçe. Tani ngrihet çdo ditë në orën 7:30 të mëngjesit, bën ecjen e saj të mëngjesit dhe 2 herë në javë luan bingo.
Jeta e saj ka qënë as e lehtë por dhe as shumë e vështirë.
Ajo shpreson që e gjithë familja të ketë një jetë sa më të gjatë

KOMENTE