Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hiqen linjat e transportit për mësuesit (VIDEO)
English

Hiqen linjat e transportit për mësuesit (VIDEO)

Ministria e Arsimit ka vendosur të heqë të gjitha linjat e transportit për mësues e nxënës, në zonat ku funksionon transporti publik. Paga e këtyre mësuesve ka një rritje prej 1800 lekësh dhe bileta do të kompensohet nga shteti.

574

KOMENTE