Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kalendari i ndeshjeve miqësore të Shqipërisë për 2012
English

Kalendari i ndeshjeve miqësore të Shqipërisë për 2012

Shqipëria këtë vit do të zhvillojë vetëm ndeshje miqësore. Ato janë 11 ndeshje që do të zhvillohen si në Shqipëri dhe në vendin e skuadrës mike.

Shqipëria nuk do të ketë lojra futbolli zyrtare deri në 15/10/2013


29/02/2012, 15:00 Georgien - Albania
07/09/2012, 12:00 Albania - Cypern
11/09/2012, 12:00 Switzerland - Albania
12/10/2012, 12:00 Albania - Island
16/10/2012, 12:00 Albania - Slovenien
22/03/2013, 12:00 Norge - Albania
07/06/2013, 12:00 Albania - Norge
06/09/2013, 12:00 Slovenien - Albania
10/09/2013, 12:00 Island - Albania
11/10/2013, 12:00 Albania - Switzerland
15/10/2013, 12:00 Cypern - Albania

KOMENTE