Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kate Moss nuk i trembet lakuriqësisë. Foto të reja
English

Kate Moss nuk i trembet lakuriqësisë. Foto të reja

Kate Moss 38 vjeçare nuk i trembet lakuriqësisë.

Ajo është zhveshur përsëri në pjesën e sipërme për revistën Another Man. Ajo

është veshur nga stilisti Alexander McQueen për javën e modës në Francë.

Po këtë muaj ajo u zhvesh dhe për modën italiane Liu Jo si dhe një vit më parë për kalendarin famëkeq Pirelli.

Ajo javën e kaluar është diagnostikuar me një paralizë të përkohshme nervore thonë burimet e miqve të saj.
Por sëmundja e saj mund ta detyrojë të shkojë në shtëpinë e saj me burrin Jamie Hince, në Highgate, North London.

KOMENTE