Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Marinsi amerikan homoseksual. Puthje publike
English

Marinsi amerikan homoseksual. Puthje publike

Një marins amerikan ka shkaktuar një tronditje online pas përfundimit të misionit në Afganistan dhe kthimit të tij në shtëpi.
Ai sapo ka zbritur është pritur nga i dashuri i tij ku i është hedhur në krahë duke u puthur në buzë gjatë përqafimit në Hawaii.

Rreshteri Brandon Morgan e Oakdale, në Kaliforni, u kap si ai u hodh në krahët e të dashurit, që quhet Dalan Wells.

Kjo është një traditë që personeli ushtarak ndan puthjen e parë me partneren e tyre pas kthimit në shtëpi.

Fotoja u përhap në Facebook në faqen marinsat Gay Facebook dhe në blogun popullor homoseksual Joe.My.God dhe Towleroad, duke marrë më shumë se 18,000 Like G'dhe pothuajse 4.000 komente që nga e shtuna.
'Mirë se vini në shtëpi dhe ju falënderoj për shërbimin tuaj! " shkroi një komentues. "Kjo është një foto e mahnitshme! Dashuria nuk njeh gjininë, racën, fenë apo preferencat seksuale. "
Kjo foto ka erdhur pas dyshes tjetër, për vajzat, Marissa Gaeta dhe Citlalic Snelit, pas kthimit të anijes në homeport pas vendosjes tre muaj në Karaibe.
Shihni videon për çiftin lezbike:
570

KOMENTE