Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shqipëri-Gjeorgji ora 15:00 në Tbilis
English

Shqipëri-Gjeorgji ora 15:00 në Tbilis

Pas një marrëveshje dy palëshe midis Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Federatës së Gjeorgjisë është vendosur që më daten 29 shkurt 2012 në Tbilis të zhvillohet ndeshja miqësore Gjeorgji - Shqipëri.

Ndeshja do të transmetohet në orën 15:00 ku dhe sot kuqezinjtë do të drejtohen zyrtarisht nga trajneri italian Xhani De Biazi.
Porta do të jetë sigurisht e mbrojtur nga Sajmir Ujkani. Reparti i mbrojtjes do të përbëhet nga Lila, Dallku, Veliu dhe Agolli. Ervin Bulku do të luajë përpara mbrojtjes ndërkohë që mesfusha do të jetë e populluar me lojtarë të rinj. Muzaka, Hyka, Roshi dhe Vila do të furnizojnë me topa sulmuesin Cani i cili do të jetë i vetëm në këtë repart.
Kjo është sfida e 12 me Gjeorgjinë ku kemi këtë përmbledhje:
11 takime
3 fitore
2 barazime
6 humbje

KOMENTE