Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shqipëria shënon golin e parë ndaj Gjeorgjisë
English

Shqipëria shënon golin e parë ndaj Gjeorgjisë

Në ndeshjen e sotmë Shqipëri-Gjeorgji që aktualisht po luhet në Tbilis, skuadra jonë kombëtare ka shënuar golin e parë që në minutën e 3-të nga i vetmi sulmues Edgar Çani.

Skuadra jonë me trajnerin De Biaze ka grumbulluar mjaft lojtarë të rinj.

Shpresojmë që ndeshja të përfundojë ashtu si ka nisur me rezultat pozitiv pasi në 11 ndeshje të luajtaura me Gjeorgjinë kemi patur 3 fitore, 2 barazime dhe 6 humbje, dhe sot shpresojmë që të kemi fitorn e 4-ët

KOMENTE