Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
(VIDEO) Presidenti Topi vizitë në Katar
English

(VIDEO) Presidenti Topi vizitë në Katar

Prej disa kohësh vendet e Gjirit Persik janë në modë në Perëndim. Vende që kanë njohur një zhvillim të madh, një bum ndërtimesh dhe janë mbuluar nga luksi, vende si Kuvajti, Emiratet e Bashkuara Arabe apo Katari. Në Katar, nuk është aspak e tepruar të thuhet se për momentin në modë është Shqipëria.


569

KOMENTE