Lajme > Lajme Ditore > Janar - Mars 2012 > Lajmet e datës 13 Mars 2012
 

Rihanna tregon gjoksin e saj përmes një rrjete

Rihanna nuk kërkon njeri si veten. Ajo do të jetë gjithmonë e veçantë dhe në qendër të vëmendjes.

Është një xhelozi apo thjesht një dëshirë e saj.

Përsëri ajo paraqitet gjysmë e zhveshur përmes një rrjete e cila është duke shkuar në një darkë me miqtë e saj.
Ajo dashuron trupin e saj dhe kërkon medoemos ta reklamojë atë në mënyra nga më të ndryshmet dhe të veçanta.

Ajo nuk mund të rrijë pa reflektuar përmes një buzëqeshje mbi opinionet rreth mënyrës së të veshurit të saj.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • Baton Krasniqi 13:35 - 22 Prill 2012
  RITA ORA SOSHT KURGJO HIQ NKRAHASIM ME RIHANEN... E ATA QE SE KAN NJOFT RIHANEN DERI DJEE ... SJON PER KET SHEKULL...... KURR RITA ORA SUN BOHET SI RIHANAAAAAAA.. <3
 • Baton Krasniqi 13:34 - 22 Prill 2012
  ejjj shqiptart ma mir mos tkishin ni per illyminatin se karin na teshen....... RIHANAAAAAAAA SI LOQK OSHT <3 LLOKUM NJERI :$
 • Isa Hasani 13:14 - 22 Prill 2012
  U robt e nONES iLUMinate osht bre familjennn !!!!!! fuck iluminate
 • ابو وهبو عبدالله 14:25 - 21 Prill 2012
  تعالرف
 • Saranda Bllaca 10:50 - 18 Prill 2012
  nuk e di pse folni per Rita Ora kur ajo me 1 Keng u be hitt dhe e famshme e Rihanna sa ko ju desht deri sa ndroj dhe stil
 • Erald Buba 12:54 - 10 Prill 2012
  kanje pamien e nje prostitute te vite 70 ne amerik kopjon uitnin elisabeten tani dhe madonen ca presim nga kjo kengetare ne kete foto ti e ka bere madona para 30 vjetesh ;okej roi riki kiss
 • Serhat Mustafa 12:35 - 08 Prill 2012
  hehehe tjeten her per kim kardashian tregoni aedi qe kim kardashian e kan kapur tu bo sex
 • Aligert Shahaj 13:48 - 06 Prill 2012
  po heren tieter ca do te na tregosh ?
 • Bip Pibb 19:31 - 04 Prill 2012
  kjo ka treguar pjeset gjenetike gjoksi ju preku juve
 • Qemal Sela 12:32 - 28 Mars 2012
  veryy nice
 • Feston Gashi 09:26 - 28 Mars 2012
  shum seksi je rihana
 • Salla Xhelili 09:36 - 27 Mars 2012
  shuumm sexy sweet esht rihana .... kisha pas deshir nje nate me boh nje sexy me rehanen..shum pom pelqen
 • Boussad Hadjali 20:47 - 26 Mars 2012
  Ju lutemi shkruani komentet tuaja me poshtë në kuti
 • uki 12:21 - 26 Mars 2012
  po kjo as per ne fush nuk asht
 • Besi Agnesa Migena Xoxi 19:01 - 17 Mars 2012
  edhe une kame mendim me nje qe ka shkruar me par se pas witnit ka radhe kjo ku duket skandal dhe aspak seksi dhe pantallonat i rrin si te burrave
 • Besnik Zani 17:56 - 15 Mars 2012
  hajd se pas witni woston e paska radhen kjo me duket.nga mbidoza
 • Enda 10:42 - 15 Mars 2012
  ka rrshit kjo e shkreta krejjt kohet e fundit veq sene palidhje po ben :S:S
 • Liridon Maloku 13:44 - 14 Mars 2012
  sex je rihana
 • valiii 13:16 - 14 Mars 2012
  oo NORA spo di ku me ta bo like qet koment veq shum mir qe dikush po dika kush jena
 • Nora 12:09 - 14 Mars 2012
  Po as per kete rihanen skemi dit deri dje.. kshtu qe edhe per riten e njoftem sot edhe e dojm se po ju jep shembull tmir botes per SHQIPTART.. se ajo so kosovare po eshte shqiptare e kosoves
 • Egx Oon 11:53 - 14 Mars 2012
  haha po juhh tej sod se kin dit kush esht rita more hahah Riahana esh shum ma nalt se rita
 • Suela Kola 11:16 - 14 Mars 2012
  sa kot ka dal.............me e mire eshte kosovarja rita ora ...
 • Alfons Dani 11:13 - 14 Mars 2012
  SHUM TE VARUR E PASKA
 • Drin 20:10 - 13 Mars 2012
  hehe kjo ipaska gjoksin si te dhijes sutkes si hutina haha
 • Ai Cuni (ilo) 14:33 - 13 Mars 2012
  apo ska 1 gjoks kjo per te treguar... si kumbulla gardhi i ka :pp ahhahaha
 • Fati Kastrioti 11:49 - 13 Mars 2012
  fucking bich!