English

Aksident i rëndë në Kukës, 3 të plagosur dhe 1 i vdekur

Incident i rëndë ka ndodhur në segmentin Kukës-Bicaj ku një automjet me targa TR 0722 T me të cilin udhëtonin 4 persona ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen 1 person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur dhe janë plagosur 3 të tjerë.
Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal dhe sipas mjekëve gjendja e njërit prej tyre është e rëndë.
Mendohet se shkaku ka enë shpejtësia e madhe me tëcilën automjeti po lëvizte.

KOMENTE