Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndeshja Jventus-Ac Milan përfundon me barazim 2:2
English

Ndeshja Jventus-Ac Milan përfundon me barazim 2:2

Ka përfunduar ndeshja Juventus - AC Milan me rezultatin 2:2.
Një mbrëmje befasues luajtur përpara një publiku të shkëlqyer në një arenë madhështore.

Pra, Juventus është ekipi i parë në finale, për të luajtur në Stadio Olimpico më 20 maj. Ata do të përballen me Siena ose Napoli.

Për Juventus golat u shënuan nga Alessandro Del Piero 28'dhe Mirko Vučinić 96' ndërsa për Ac MIlan nga Djamel Mesbah 51′ dhe Maxi López 81′

KOMENTE