Lajme > Lajme Ditore > Janar - Mars 2012 > Lajmet e datës 23 Mars 2012
 

Zijadin Sela akuzon Gruevskin se i ka duart të lyera me gjak shqiptari (VIDEO)

Incidentet e fundit ndëretnike kanë nxitur debate të ashpra në Parlament mes deputetit te PDSH-së, Zijadin Sela dhe kryeministri Nikolla Gruevski.

Shkruani KomentinKOMENTE
  • Nuk ka komente të paraqitur në këtë lajm. Jini i pari që shkruani këtë.