English

17 vjeçarja mëson patinat me burrin e saj 51 vjeçar (FOTO)

Le ta quajmë nusja e re 17 vjeçare Courtney Stodden përsëri shfaqet në plazh në Los Anxhelos duke mësuar ecjen me patina.

Burri i saj dhe aktori X Files Doug Hutchison duken tepër të lumtur që të dy madje ai kujdeset për të si një fëmijë i vogël.

Ajo e zbuluar krejt, ai i mbuluar i tëri, përsëri provokojnë kamerat në disa parqe ku ata shkojnë.
Ai kujdese që ajo mos bjerë, por duket që nusja e re donte të tërhiqte dhe vëmendjen e kalimtarëve deris më në fund ajo filloi të ecte me patina fare normal.
Vetëm në 9 muaj qëndrimi në Los Anxhelos, që nga maj 2011 - shtatëmbëdhjetë vjeçarja ka mahnitur gjithë Hollivudin dhe mediat ndërkombëtare me bukurinë e saj të jashtëzakonshme, personalitetin e guximshëm, si dhe këmbënguljen e saj e patrembur për të qënë gjithmonë vetvetja.

KOMENTE