English

Jennifer Lopez, zilia nga çdo grua (FOTO)

Jennifer Lopez, 42 vjeç, zilia për çdo grua në moshën e saj.

Aktoria dhe këngëtarja shfaqet me një figurë perfekte të trupit në American Idol.

Ajo ka rrëmbyer vëmendjen nga rivalët e rinj me fustanin e saj rozë dhe tepër elegant.
Edhe pse me një fustan tepër elegant ajo dukej sikur nuk ishte rehat në veshje pasi u ndal disa herë për të rregulluar atë, ndihmuar dhe nga asistenta e saj.

KOMENTE