English

Vajzat amerikane pëlqejnë djemtë britanikë (FOTO)

Një grup muzikor i djemve nga Britania, kishte planifikuar të këndonin vetëm 4 këngë në turneun e tyre në USA, por nuk ndodhi kështë dje kuar ata kënduan në Pepper Ballpar në Dallas këngë nga albumi Up All Night.

Por një audiencë kryesisht femërore bërtisnin duke pëlqyer dhe aprovuar këngët e tyre si dhe në bluzat e tyre ato shkruanin : Unë i dua djemtë britanikë

Suksesi i performancës së tyre rreth 7.000 tifozë, do të jetë krem mbi tortë për një drejtim, i cili bëri histori kur albumi i tyre debutues të gjithë natën goditi No1 në Billboard charts SHBA.
Burimet e internetit thanë se një ekip sigurimi prej 100 personash ishte caktuar për të mbrojtur grupin për punën e tyre në Dallas që ishte menduar të zgjaste vetëm në 45 minuta.

KOMENTE