English

Pamela Anderson është një bukuri natyrore (FOTO)

Pamela Anderson nuk ka nevojë për make-up. Ajo është një bukuri natyrore.

44 vjeçarja është kapur nga kamerat kur ajo doli për të blerë disa gjëra ushqimore, ku dukej qartë se ajo ishte fare natyrale dhe kujdesej për fustanin e saj të plazhit pasi mund të kishte pak erë.

Ylli i Baywatch, dukej e lumtur ashtu si kishte dalë për në supermarketet e Klifornisë.

Pamela muajin e kaluar ka dashur të zgjidhë një çështje pasurie me ish të daësurin e saj ndërkohë është parë në takime me një profesionist serfi dhe njëkohësisht ambientalist.
Ndërkohe aktorja dhe modelja e famshme është në një fushatë për mbledhjen e fondesh për Haiti.

KOMENTE