Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barcelona mund Milan 3:1 duke kaluar në gjysmëfinale
English

Barcelona mund Milan 3:1 duke kaluar në gjysmëfinale

Barcelona ka rezervuar vendin e saj në gjysmë-finale të Ligës së Kampionëve pasi mundi Milanin 3-1 në Camp Nou

Barcelona shënoi nëpërmjet dy penalltish, nga Lionel Messi në pjesën e parë dhe dhe në pjesën e dytë nga Andres Iniesta. Milani ka shpresuar kur barazoi 1:1 me Antonio Nocerino por shpresat kanë qënë shumë të shkurtra. Por në fund, Barcelona ka triumfuar pasi dëshiron që të fitojë Ligën e Kampionëve.

Pavarësisht nga perspektiva e frikshme për të qenë prapa në Camp Nou, Milan ka vazhduar të luajë pozitivisht. Dhe ata e morën shpërblimin e tyre për aq kohë sa barazimi nuk u prish.

KOMENTE