English

Bayern Munich kalon në gjysmëfinale

Tani u njohën 2 skuadrat që do të jenë në gjysmëfinale.
Përveç Barcelonëa dhe Bayern Munich ka kaluar në gjsmëfinale.
Bayern Munich ka mundur Marseille me rezultatin 2:0 me dy gola të shënuar nga sulmuesi Ivica Olic.

Bayerni do të presë pjesën e parë të tyre në gjysmë-finale në 17 prill, me skuadrën që do dalë fituese nga loja Real Madrid - Apoel.

KOMENTE