English

Daniel Arra gjendet i vdekur pranë transformatorit të fshatit

Daniel Arra nga fshati Omaraj i rrethit Malësi e Madhe kishte tre ditë që ishte zhdukur.

Menjëherë pas denoncimit të familjes, kërkimet çuan në gjetjed e 23 vjeçarit i cili u gjet i vdekur pranë kabinës elektrike të fshatit të tij ku mendohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Policia e cila gjei dhe trupin e djalit po heton shkaqet e ngjarjes dhe pse ai u gjet afër transformatorit të fshatit.

KOMENTE