English


Hot-Dog seksi në Japoni (FOTO)

Si duket dhe Japonia është përfshirë nga kriza financiare, ose diçka tjetër mund

t'i ketë shtyrë krijuesit e këtyre lloj Hot-Dog super të "nxehtë".

Dhe interesante është pasi këta Hot-Dog serviren vetëm për të rritur.

Urojmë së shpejti të globalizohen...

KOMENTE
 • Leo 8519:14 - 21 Tetor 2012
  haha i bukur hot dogu ka dhe pica te tilla ekzotika quhet nje shoqja ime hante me burrin dhe kur i erdhi porosia goces ai nga sikleti i keputi koken karit dhe e hengri direkt si fshehtaz gruaja e qet fare he si tu duk koka shpirt//////hahaha e paskan dhe te bukur hot dogun me duket sikur kane nxjer timin si model hahaha
 • Elvir Grezda01:07 - 21 Tetor 2012
  ky asht gjynahi ma i madhi i botes me bo hajgare me nimet kjo asht e pa falshme zoti i denoft keta njerz te cilit bejne ksi sene me nimet te zotit
 • Elisa Eli13:09 - 24 Maj 2012
  ky mund te jet kulmi i urisssssssssss
 • dardania11:28 - 22 Maj 2012
  aicuni domethen esht fest festohet apo jo!dhe synet ca do thot ca kuptimi ka!?me ca ka te bej syneti per cfar flitet kur thuhet fjala synet zoti aicuni!?
 • SHQIPTARI NGA KOSOVA15:31 - 21 Maj 2012
  ATOMA DUHET KETYRE MINJEVE JAPONEZ AMERIKA DUHET EDHE NJEHER ATOM ME PERDOR KUNDER KETYRE MINJEVE?
 • Matura Frasheri13:57 - 21 Maj 2012
  Bashkohuni me lojen me lojen me te luajtur nga shqiptaret eRepublik.. Kemi nevoje per ndihmen tuaj per tu mbrojtur kunder pushtimit te perditshem serb. Regjistrohuni http://www.erepublik.com/en/referrer/arditi011
 • Jeta Ime mikaela12:37 - 21 Maj 2012
  cjan keto gjera banale.poo nuk e mgjinoj dot te haj nje te till
 • Aicuni11:02 - 21 Maj 2012
  Dardania quhet dasma e synetit
 • Flavio Biba10:58 - 15 Maj 2012
  ju pelqen goca
 • Desti15:37 - 14 Maj 2012
  Shum kot mendoj un...
 • King Afrim13:27 - 11 Maj 2012
  kesaj i thone kot "kari" e jo hot dog hahahahaha :P
 • Alban Koleci13:11 - 11 Maj 2012
  o gjimnaziste ne japoni thote jo jo ne kine mos i ngaterro rrusho...
 • Iris Tirane16:27 - 10 Maj 2012
  po u mesuat duke fenger kete sanduic ne forme kari do keni probleme kur te beni sexs do mendoje se po han hot dog dhe do e kepusi karin hahahahahaha
 • dardania09:51 - 09 Maj 2012
  gjimnaziste ti thua ce ne kin jo te gjitha lejohen cfar do doje ti te lejohej me shum se ngrenja e maceve e minjve e qenit dhe e gjarperinjeve!Dhe mos mendo ce kam asnje lloj interesi te mbroj japonin po perderisa menuja e keti restorantit nuk esht ne japonisht pse u dashka ta pranoj ce esht ne japoni!ti thua ce jeton ne kin...a mund te ma vertetosh kete! nese po me bej nje ftes ne fcb ne kete emer....Paolo Pepkolaj II....mund te jesh e qet se nuk te bezdis pa problem flm
 • Vajza Ger19:15 - 07 Maj 2012
  pse jo nje hotdog si ky do te me peldente ahahahahaha:P
 • gjimnazistja17:40 - 06 Maj 2012
  zoti dardan, i leova komentet e tua me poshte dhe me beri pershtypje qe ju thini se kjo eshte ne Kine. une jetoj ne Kine, Pekin me mire te themi, por nuk kam degjuar per kete lajm. duke ditur qe Kina eshte nje vend ku JO TE GJITHA lejohen, mund te them qe kjo nje nga gjerat e ndaluara. si eshte e mundur? faleminderit
 • dardania13:21 - 03 Maj 2012
  kisha dhe nje pyetje zoti fatos... ne shqiperi egziston ce kur behet nje femij synet familja fton gjith te afermit per ta festuar kete gje,me thuaj si duhet ta quajm kete!?ca feste eshte?
 • dardania13:08 - 03 Maj 2012
  zoti fatos po te ishe ti ne japoni dhe un jo edhe mund ta besoja por perderisa jam un ne japoni dhe jo ti kete gje e di me mir un sesa ti,gjej nje kinez dhe shikoje ce do ta perkthej cdo fjal ce esht e shkruar tek menuja,gjej nje japonez dhe te siguroj ce nuk do dije te te perkthej asnje fjal po te ishte ne japonisht do dija ta perktheja dhe un por nuk esht ne japonisht,dhe perderisa nuk esht ne japonisht nuk mund te me thuash ce esht ne japoni.....le te ma perkthej coft nje fjal te vetme njeri nga ju ce keni komentuar apo dhe vet ai ce e ka publikuar se un ce di japonisht nuk ditkam,mund te mendosh ce po te mashtroj!me kerko ne kete emer ne fcb,Paolo Pepkolaj II dhe do e shofesh
 • Bardhil Sinani18:29 - 30 Prill 2012
  eeeeeeeeee o shqiptar ajeni more nermal juu akeni men nkri more pse kshirni tshtiheni me kta moter qim e ropt jav qifshaaa abohet kjo pun kshu alakmi pe merrni a takisha afer dotja qajsha gojen kshir msonii edhe familjen tuaj tbojn kshu kur ika qefffff ktaa hot dog hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm shum keq per nat dunjaaaaaaa
 • Fatos 00:17 - 26 Prill 2012
  zoti dardania mos u habit shume eshte e vertet qe ka ndodhur ne japoni .ne japoni behet fest e karit qe eshtetek ne dita e veres po deshe kerkoje ne internet
 • kosova00:51 - 25 Prill 2012
  sa pun do bante ne kosov ky ho dog do u knacshin pidhat se i kan burrat ne emigrim e pidhin po e knacshin me jua cifsha rracen hahahahahahahaah pidhat e kosovs po kenacen naper kosov me karr zezaksh amerikan o moter qira
 • Onyx10:36 - 24 Prill 2012
  phuuuuuuuuu be ato rrojt e flliqta jav qifsha more ju shumica qe po thoni qe osht mir kshtu eh ta kishin bo si nshqipri se kuptoni Motrat e juve i blejn i shtijn nbir tpiqkes Po dojn si shtet qe jem me na marr edhe qat troh moral qe e kem Me jav hup t'rejav virgjinitetin n13-14 vjet po dojn me na msu per tona tzezat edhe qka o ma e keqja me nimet tzotit more kan bo kshtu ehh ju tshipnis jeni si kta gati mos tjav nin Qesi fare tflliqt keni Ishalla zoti nkin jav qon mallkimin me te rend si ne do popuj tjer qe ju ka ba qe e kan perbuz fejen islame dhe i kan tejkalu kufit Ma mir mos me jetu nkit koh
 • dardania19:18 - 23 Prill 2012
  Zoti karush berisha keta nuk jan te krishter po jan budist shifet cart ce cenke njeri shpellash smerr gje vesh nga jeta,po nejse mos ofendo te tjeret kot perderisa dituria jote cenka e kufizuar
 • Jimmi Sulejmani23:21 - 22 Prill 2012
  ca behet mor shok ka maru bota po si haet ai hot dog pa pik turpi
 • Kadrush Berisha15:44 - 22 Prill 2012
  Pse na e hajm buken tone dhe e majm gajlen e dikujt gjdo personi nji dite do ti vjen funi dhe qdo njeni do te pergjigjet per veti kta jone krishter dhe ja u ban feja kurse te ne nuk lejohet nje gje e till.
 • toni13:31 - 22 Prill 2012
  nuk menoj qe osht gje e mir kjo qe kan pregatit buk pjeksat japones une menoj se i kish ndalu po te kish munsi ata buk pjeksa japones
 • dardania16:26 - 21 Prill 2012
  nuk e kuptoj pse flisni kot kur nuk dini asgje se ku jan keto dhe shani kot japonezet pa njoft pa dit,keto jan ne kin jo ne japoni ky gazetari cenka kot fare dhe me japonin skeni byth te talleni japonija esht vendi i 2 ne bot per cdo gje dhe fjalet tuaja nuk i ndreqin as i prishin pun po mos shani e mallkoni kot se nuk mundemi as nuk do mundemi te krahasohemi kurr me japonin sic e thash dhe nje her keto jan ne kin jo ne japoni mund te thoni ku e din ti,e di sepse e shof tek shkrimi ne menu mund te thoni ce ku ditkam un ta lexoj di ta lexoj se jetoj ketu ne japoni
 • dardania16:17 - 21 Prill 2012
  kjo nuk esht ne japonikjo esht ne kin
 • alb.com 15:40 - 21 Prill 2012
  mos thoni se spo ivjen fundi botes se pervec te madhit zot nuka tejeter e mbas tij vjen buka dhe askush smund te tallet njeri me te se te ze syte
 • kobra 14:26 - 21 Prill 2012
  shikoni qafiret mizoret se qe bejn, subhanalla shkateroj o zot me fuqin tende fundosi zhduki keta mizor (amin)
 • Malsore Krivanjeva Musliu11:06 - 21 Prill 2012
  njerz te smut me lujt me buk
 • Bislim Kosumi18:03 - 19 Prill 2012
  si akullore po te duket.
 • Eriklajd Berisha10:40 - 19 Prill 2012
  shyqyr qe nuk ka si keta hot dog ne shqioeri se nu do ngelte njeri pa i blere me mir tja kishin vene emrin hot dick
 • adrese pa emer21:04 - 18 Prill 2012
  aty ku ka zhvillim ne cdo koncept natyrshem ka dhe shkaterrim.
 • adrese pa emer21:02 - 18 Prill 2012
  aty ku ka zhvillim ka dhe shkaterrim ndodhin paralelisht.
 • asdreni16:44 - 18 Prill 2012
  mos ja boni shum gajlen ju japonis ..po mirruni me jeten ejuaj e lene tcunamine hamamin sna ka mbet neve me fol per dikend tjeter kur vet jemi populli ma i dobet ne bot po leni keto sene mos filozofoni shum e lene japonin se per japonin ne jemi nje lug kos ne det
 • Zekaa CETI14:15 - 18 Prill 2012
  po me ksi marrezira qe po bojn dita dites po i shperblen i madhi ZOTE me cunami ...:S
 • Zekaa CETI14:12 - 18 Prill 2012
  po me ksi marrezira qe po bojn dita dites po i shperblen i madi ZOTE me cunami te ndryshem e me termete ...:S
 • xhevi01:55 - 18 Prill 2012
  oj gazetare o gazetar kari mos uro te globalizohet po nese i ke aq merak shko e haji atje, po nese i do aq shume i merr edhe ketu si te gjalle e jo ne form hot dogu, nimfman/e leshi
 • Ai Cuni Milanist16:09 - 17 Prill 2012
  na merni ket hot dogun tim se eshte me i mir se ka mrena salc kosi
 • 7tfgubhj16:04 - 17 Prill 2012
  kta japonezet kane ikur nga trute e kokes me duket! i ka lene me pasoja tsunami :P ate te vjen turp ta hash vtm, e jo me ne prani te te tjereve, pavaresisht nqs je i rritur. kane shkalluar fare te shkretet..! budallenjttttttt
 • Arianiti Niti11:37 - 17 Prill 2012
  per ju shkrues-gazetar te ketij 'shkrimi',tju vie turp te thuani ' urojme se shpejti te globalizohen'...turp turp.
 • Gjevdeti 15:38 - 16 Prill 2012
  kurgja nuk ju ka ba cunami qka duhet me jau ba me i zhduk prej faqes dheut krejt zoti i marroft me lujt me nimet bre zoti kurr mos ju dhasht buken veq cuname e termete
 • Tila Tilushi16:02 - 15 Prill 2012
  ahhahahhahahha sa interesante ...cte kafshuar i ben ajo vajza
 • Nazmi15:13 - 15 Prill 2012
  zotii vravt kta te japonis
 • Alban Durresi20:26 - 14 Prill 2012
  si i kan bo ma mire ta nxjerrin ate senin ne shitje ata.
 • APranvera Grajqevci13:15 - 14 Prill 2012
  Zoti i marroft qysh e kan bo buken ncncncnnc
 • Ren Ato12:38 - 14 Prill 2012
  hahahahahahah sa bukur e ha tjetra pa pik rrespekti nga gocat e tjera eja se kam edhe une 1 banane me te but ke ai qe ka ajo
 • Bessfort Kastrati10:02 - 14 Prill 2012
  hihih ajde se ma kemi hot dog-a mat mir uhehee