English

Rihanna me pardesy dhe pothuaj lakuriq (FOTO)

Çdo javë Rihanna ka vendosur të flitet për të. Megjithatë ajo ka deklaruar që do bëjë atë që pëlqen.

Në darkën me miqtë e saj ajo është shfaqur me një pardesy të gjatë dhe pothuajse lakuriq dje në mbrëmje.

Këngëtarja e cila ka zhvilluar një turne botëror për promovimin e saj të filmit, mbrëmë ajo ka shkuar për të festuar ditëlindjen e shoqes së saj Melissa Forde.

Ajo ka mundur të shmangë dhe takimin me ish të dashurin e saj Chris Brown,
pasi u largua shumë vonë nga mbrëmja.
Fakti që e dashura e tij e re, Karrueche Tran, ishte nga ana e tij mund të ketë bërë takimin e vështirë, për të thënë aspak.

KOMENTE