English

Xhelozi për veshjen e Melody Thornton (FOTO)

Gjatë kohës së saj me The Pussycat Dolls, Melody Thornton nuk ishte e huaj për të veshur veshje tepër të guximshme.

Dhe duket se pavarësisht nga fakti se ajo nuk ka qenë një anëtar i girlband për dy vitet e fundit, Melody është ende zbatuese e këtyre veshjeve që të shuajnë gjithë kuriozitetin.

27-vjeçarja arriti së bashku me klngëtarë të tjerë si Jessie J, Nicole Scherzinger dhe Ellie Goulding natën e kaluar në Elle's Women In Music, veshur me një veshje tepër të guximshme.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për veshjen e saj

KOMENTE