Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Brad Pitt i propozon Angeline Jolie me një unazë të bërë me porosi (FOTO)
English

Brad Pitt i propozon Angeline Jolie me një unazë të bërë me porosi (FOTO)

Pas shtatë vjet e gjashtë fëmijëve, duket se Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë të angazhuar në fund.
Një argjendar privat për çiftin ka projektuar unazën e martesës për aktoren nën drejtimin e aktorit.
Një zëdhënës i argjendarit thotë: "Unë mund të konfirmoj se, po, Robert Procop ka projektuar unazën e martesës për Angelina Jolie, i projektuar në bashkëpunim me Brad Pitt."

Fotografët kanë kapur aktoren me unazën në gishtin e saj në një moment kur ajo po tregonte djalit të saj diçka në Muzeun LA County.

Argjendari tregon se Brad ishte shumë i angazhuar dhe ndiqte çdo veprim të bërjes së unazës pasi donte që ajo të dilte perfekte. Unaza përbëhet nga diamantë të një cilësie të lartë.
Çifti një herë këmbënguli se ata nuk do të martohen deri në legalizimin e martesave të të njëjtit seks në Amerikë.
Por Brad kohët e fundit pranoi se nuk do të presin aq gjatë për shkak të presionit në rritje nga fëmijët e tyre.
"Kjo do të thotë më shumë dhe më shumë për fëmijët tanë", tha ai në janar.

Çifti u takua për herë të parë kur realizuan filmin Mr & Mrs Smith, në vitin 2005.

KOMENTE