Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 17 Prill 2012
 

17 vjeçarja seks në grup me 18 meshkuj

Një njeri i mbiquajtur Cai, pasi u arrestua nga policia hekurudhore, u dërgua në gjykatë pasi kishte marrë me qera një dhomë ndjenje në tren për të organizuar një mbrëmje seksi me një vajzë 17 vjeçare dhe 18 meshkuj të tjerë që do të organizonin një lloj orgjie.

Policia tajvaneze paraprakisht e ka akuzuar atë për shkelje të mirësjelljes publike.

Zoti Cai tregoi në gjykatë se kishte vërtet njerëz që kishin aktivitete seksuale me gruan atë ditë, por jo të gjithë prej tyre.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • Shqipdon Duraku 23:49 - 09 Tetor 2012
  ta paskan ba pidhin shpell te gadimes
 • Besfort Zeneli 23:40 - 09 Tetor 2012
  o zot sa gjynah me ja shkatrrue jeten nje vajze shum te re duhet me pas pak shpirt se nuk kesha per seks me nje vajz qe nuk e kisha marr per serjozisht per grua gjynah shum .
 • Nazif Gashi 17:08 - 01 Tetor 2012
  Oj adelina ty spo te dalin 18 po 100 ti dalin taman ki marak shum
 • Nazif Gashi 17:06 - 01 Tetor 2012
  Oj adelina ty spo te dalin 18 po 100 te dalin taman po ti ki marak shum
 • elena less 12:02 - 01 Tetor 2012
  pse stho ju qe ja kane care pidhin fare kesaj wow sa qejf
 • cobra 14:06 - 24 Maj 2012
  o adelina nuk te daline 18 ty eeeeeee apo do me shume
 • Beko Kumanova 21:41 - 22 Maj 2012
  ato meshkuj pasken qen si lepurit
 • Adelina Lina 18:11 - 22 Maj 2012
  o pak 18 uffff
 • haccker 17:53 - 22 Maj 2012
  po edhe asaj nuk i dalin 2 3 po do 18 :P
 • Matura Frasheri 18:15 - 21 Maj 2012
  Bashkohuni me lojen me lojen me te luajtur nga shqiptaret eRepublik.. Kemi nevoje per ndihmen tuaj per tu mbrojtur kunder pushtimit te perditshem serb. Regjistrohuni http://www.erepublik.com/en/referrer/arditi011
 • Sokol Limani 16:41 - 21 Maj 2012
  si nuk ju vjen turp do vajzav siq eshte kjo po jan ba shume si kjo zoti i denoft
 • A'dilee DiIle 13:31 - 20 Maj 2012
  KukKu Per Tty Moojj KURWW bre qqysh ki Ftyr Me Dal Para nJerZvve Ncnc :(((
 • cun tirone 12:51 - 20 Maj 2012
  te kisha qene edhe un aty tja kisha nxjerr ment e kokes ......,.mos ti shkonte menja per seks per 1 vit
 • Behlul Axhami 18:03 - 18 Maj 2012
  po ajo ashte nje femen ere qe sekupton jetn tashe po dikure dote pendohet po ajo tashe ashte re nos dikujt idoket mir po sitindothte ati personi qka kishte medha
 • neroni 14:58 - 18 Maj 2012
  po ju e dini se tajvanezet e kan karin me te vogel se shqiptaret per 6 cm.... le ta provon me shqiptar te shohe a i kalon 1 apo 3
 • Jetmir Ferati 10:36 - 18 Maj 2012
  i lumt pidhi esht fut ne librin gines te pakten hahahahhah
 • xhamajka 14:37 - 16 Maj 2012
  ka dash vet picka vogel mir ja kan bo te isha edhe un
 • une jam a 10:36 - 14 Maj 2012
  hahaahha po ja paska lyp asaj kurve
 • Behar Zogaj 21:35 - 13 Maj 2012
  tung vjen ne nua prano se shoke
 • Vajza Ger 18:54 - 13 Maj 2012
  ueeeeeeeee
 • Dedo 10:09 - 13 Maj 2012
  ahaahh.....po pse nuk thoni ju eshte per si tuneli rreshen kalimash asaj......
 • victor 19:34 - 07 Maj 2012
  uauhuauha oj bi a pak po te del nja po veq me 18 pate qef me ba a
 • Drakulla 16:04 - 07 Maj 2012
  Keq .......
 • Vinny Labi 09:52 - 07 Maj 2012
  Hec aty. Po sikur dhe tyneli rreshen-kalimash te ishe nk do i mbaje dot 18. Pff femra te degjeneruara.Megjithate ky lajm eshte me mjalt se ka ato femra qe dhe me qente e bejne... :@ te mjeret meshkuj thuaj
 • mister x 14:39 - 04 Maj 2012
  hajde e bejm cte duash ti zemer
 • Meti Metii 12:25 - 03 Maj 2012
  sa palidhje more zot si po i mban toka disa vajjza te tilla
 • wind 16:25 - 02 Maj 2012
  18 meshkuj? tamam nje skuader futbolli me gjith ndresat, pas ka pas nevoj per albiter
 • Javier Rodriguez 16:14 - 30 Prill 2012
  son unos hijos de puta todos......sin mas comeentario y encima a una menor que se lo hagan a sus hijas haber que les parece
 • Emanuela Ela 14:18 - 30 Prill 2012
  kan lujt mec femrat pa fjal per zoten :o :O
 • Aldo Gjergji 16:54 - 29 Prill 2012
  Edhe Thon qe Kan faj Cunat shi si jan Bo Kto gocat e Sotit Pupupupup Turpi Botes..
 • olsi Islo 13:49 - 29 Prill 2012
  fjsjhd
 • samuel Njishi 15:03 - 28 Prill 2012
  me kete do te pranoja per nje sekonde
 • Fatos Corleone 10:42 - 27 Prill 2012
  Burri per 7 gra. Gruja per 1 mahalle
 • adea Love 10:31 - 27 Prill 2012
  a te hengert nje mortje ishalla ste del nje ty moj shushk po do 18
 • Gzim Fantom 18:28 - 26 Prill 2012
  per nji femer mjafton ni bur e jo disa flm tung
 • Deniboy Hooti 10:30 - 26 Prill 2012
  he jau qisha rodin e nans
 • Paulin Gjoni 16:50 - 18 Prill 2012
  po si sme mori kush mua te behem 19
 • Sedat Ismajli 16:00 - 18 Prill 2012
  nuk e di a i kan dal boll more ppfff
 • Thee Endd 13:36 - 18 Prill 2012
  e zoti i vraft keta njerz prapametur inshalla dita e fundit xhehenemi koft per ta
 • Janis Shkoder Brahimi 13:01 - 18 Prill 2012
  nuk edi kush eka shkru kte por aty ku thoni (zoti cai)kjo do thote per ju si shkruni,se ekeni vlersuar kte injirant cai/
 • -ALCAPONE... 12:21 - 18 Prill 2012
  shkonii nkar more populll iii poshter..i prapambetur per nga sjellja fuccckkk Youuu
 • blackice 10:47 - 18 Prill 2012
  ncncncncnnc Q.R !
 • Mendoj Per Ty 10:18 - 18 Prill 2012
  Fuck Fuck
 • Labja E Llastuar 11:10 - 17 Prill 2012
  phfh