Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ashensori i veshur me biskota brenda (FOTO)
English

Ashensori i veshur me biskota brenda (FOTO)

Ja dhe idera nga më të ndryshmet për të bërë punëtorët më energjikë pas pushimit të drekës.

Ashensori vishet me biskota të llojeve dhe shijeve të ndryshme, kështu që kush do të përdorë për të zbritur mund të lëpijë dhe biskotat për të shuar etjen e tyre si dhe të sjellë humor tek punonjësit.

Nuk lejohet vendosja e duarve apo prekja me dorë e biskotave.

Por dhe kjo mënyrë ka një rrisk të lartë përsa i përket higjenës.

Ashensori përmban 1300 Jaffa Cakes (biskota)në faqet e brendshme të tij.

KOMENTE