English

Chelsea - Barcelona. Pse Didier Drogba duhet të shënojë sot? (VIDEO)

Chelsea do të ndeshet sot me Barcelonën, në Stamford Bridge, për ndeshjet gjysmë finale.
Barça konsiderohet gjerësisht si një nga ekipet më të mëdha të klubit në botën e futbollit.
880
Chelsea shpreson që sot të bëjë një lojë fantastike pse jo dhe të jetë në avantazh.
Ai do të shfaqë të gjitha atributet e tij me më të fuqishmin e kasaj league, Barcelonën.
Didier Drogba i Chelsea mbetet hajmalia e skuadrës ku shpreson mjaft në të.

KOMENTE