Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grimcë romance në mëngjes, në stacionin e metrosë
English

Grimcë romance në mëngjes, në stacionin e metrosë

Dashuria është diçka që s'ka rregulla ajo buron nga shpirti, mos e frenoni atë, tregojeni se e dashuroni personin tuaj.

Një çift e ka shprehur dashurinë e tij dhe në stacionin e metrosë në publik.
Ata puthen me njëri tjetrin para se të shkojnë për në punët e tyre disa orë larg njëri tjetrit.
Nuk është hera e parë shprehen, kështu jemi përditë.

Por këtë radhë si duket ndonjë amator me shumë dashamirësi ka qënë më shumë i vëmendshëm për t'i fotografuar ata.

Dikush që ka parë skenën thotë, nuk mund të jenë të martuar, pasi asnjë burrë e grua nuk mund ta bëjnë atë nëse janë martuar.
Dikush tjetër thotë: është bukur të shohësh një grimcë romance në mëngjes.

KOMENTE