Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hakerat shqiptarë sulmojnë faqen : panoskammenos.gr (VIDEO)
English

Hakerat shqiptarë sulmojnë faqen : panoskammenos.gr (VIDEO)

Faqja e kryetarit të Partisë së re Panos Kamenos, të së djathtës greke, thuhet të jetë sulmuar nga hakerat shqiptarë.
Sapo kanë klikuar mbi faqen zyrtare “panoskammenos.gr”, në sfond ka dalë flamuri shqiptar si dhe një shkrim: "grekët e pavarur" ndërsa në sfond dëgjoheshin këngë patriotike shqiptare.
877

KOMENTE