English

Jennifer Nicole, një armë vdekjeprurëse (FOTO)

Ajo ka muskujt që rivalizojnë edhe njerëzit më të vështirë. Jennifer Nicole Lee e di saktësisht se si t'i përdorë ato për ndikimin maksimal.
Modeli palestër është parë duke hedhur disa grushta dhe duke treguar armët e veta vdekjeprurëse që ushtrojnë artet marciale në Miami Beach që herët në mëngjes.
Modeli palestër, 36 vjeç, është parë duke treguar disa lëvizje dhe muskujt e saj të përcaktuara jashtë nën diell.

Jennifer Nicole u largua në një palë kilota burrash, me sytjena sportive dhe një jelek bimor për seancë stërvitje.

Nëna e dy fëmijëve është tepër sportive, me një fytyrë të plotë e make-up me një sasi të konsiderueshme të produkteve rreth syve të saj për të krijuar një sy Smokey.

Pain & Gain ka qënë filmi i fundit kur Jennifer është parë, në rolin e saj të një bande të bodybuilders.

Jennifer Nicole ka ardhur në park me një palë pantallona dhe nuk humbi kohë për të treguar direkt veshjen e saj sportive.
Ajo është dukur mjaft praktike dhe pa komplekse në ushtrimet e saj në park.

Jennifer Nicole nuk ka as një gram yndyrë në trupin e saj.

KOMENTE