Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kam nevojë për një trup ngjyrë kafe (FOTO)
English

Kam nevojë për një trup ngjyrë kafe (FOTO)

Çdo vajzë dëshiron të ketë një fytyrë të bardhë për ditën e saj të dasmës, por ndryshe është me Danielle Lloyd.

Modelja ka vendosur të martohet muajin e ardhshme me futbollistin Jamie O'Hara, por përpara dasmës ajo ka vendosur të nxijë çdo pjesë të trupit.

Për këtë çifti dhe dy fëmijët e tyre 21 muaj dhe 9 muaj kanë shkuar për pushime në Portugali.
Ajo ka shkruar se është e kënaqur me pushimet në Portugali dhe nuk ka nguruar të postojë foto nga pushimet në rrjetin e saj Twitter.

Danielle ka kaluar një problem me depresionin e cila i krijoi probleme edhe me qumshtin e gjirit kur lindi djalin e dytë. Ajo tani ndihet shumë mirë dhe është gati për dasmën e saj.

KOMENTE