Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Michelle Obama dhe Ellen DeGeneres konkurrojnë për veshjen më të keqe (FOTO)
English

Michelle Obama dhe Ellen DeGeneres konkurrojnë për veshjen më të keqe (FOTO)

Michelle Obama dhe Ellen DeGeneres konkurrojnë për veshjen më të denjë të tyre gjatë viteve studentore.

Në një emision të drejtpërdrejtë Ellen dhe Michelle kanë nxjerrë sekrete e tyre kur kanë qenë studente lidhur me veshje t e tyre.

Audienca e përbërë nga nga 300 vjaza adoleshente shpërthyen në të qeshura kur kanë parë fotot e tyre dhe komentet që bënin dy protagonistet me njëra tjetrën në bisedën e drejtpërdrejte.

Emisioni realizohet për të parë modën e sotme me atë të kohës së tyre kur ishin studente, një temë që është në mendjen e çdo adoleshenti.

KOMENTE