Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pippa Midelton shfaqet me pistolete në Paris me shokun e saj (FOTO)
English

Pippa Midelton shfaqet me pistolete në Paris me shokun e saj (FOTO)

Vetëm disa orë pas një feste të shthurur aristokratike, Pippa Middleton ishte në qendër të polemikave pasi ajo ishte fotografuar me një burrë duke tundur një armë në rrugët e Parisit.
Ajo nxehtësi femërore që u shfaq në dasmën e motrës së saj ku shkoi?
Pritet të merren në pyetje nga policia, pasi shoku i saj vuri në shënjestër të armës realisht shokun e tij fotograf që ishte ulur pas tyre.

Nuk është e qartë nëse pistoleta ishte e vërtetë apo një vepër e falsifikuar, me rastin e festës por autoritetet franceze po hetojnë incidentin pas marrjes së një ankese nga një anëtar i publikut në një kohë kur Parisi është në gatishmëri të lartë pas një varg të shtënave fatale.

Incidenti ndodhi disa orë pasi Pippa, 28 vjeç, ishte mysafire nderi në një parti dekadente model të shekullit të 18-hedhur nga miku i saj i ngushtë, aristokrat francez dhe projektues, Vicomte Arthur de Soultrait, të premten.

KOMENTE