English

Rihanna me nënën e saj sikur të ishin motra (FOTO)

Kohët e fundit po flitet për një lidhje mes Rihannës dhe Ashton Kutcher, pasi ky i fundit ishte parë që të shkonte në banesën e Rihannës dhe të dilte prej andej në 4 të mëngjesit.

Por një shaka e tillë është bërë dhe nga nëna e Rihannës në mbrëmjen Gala, ku ishin të ftuar 100 njerëzit më me influencë në botë,ndërsa ajo ishte duke pirë në një tavolinë me miqtë e saj dhe nënën vodka skoceze.

Por Rihanna nuk qëndroi e mërzitur për një kohë të gjatë me nënën e saj, por e fali atë pasi ishte një shaka nga ato që nëna e saj di të bëjë.

KOMENTE