Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Filmi i Angelina Jolie në kinema Imperial këtë fundjavë (VIDEO)
English

Filmi i Angelina Jolie në kinema Imperial këtë fundjavë (VIDEO)

Në rrjetin e kinemave "Imperial" do të shfaqen tre filmat më të rinj ku midis tyre dhe filmi i Angelina Jolie “In The Land of Blood and Honey”.
Një film që pati mjaft vështirësi në realizim për arsye të ndryshme që Serbia nxorri gjatë punës së regjizores, skenaristes Angelina Jolie.
“Filmi i Angelina Jolie tregon historinë e grave të dhunuara në këtë luftë dhe aktorja nuk jep mesazhe politike, por njerëzore”,
Filmat e tjerë janë “The Lucky One” dhe ‘The Grey’, i gjinisë aventurë.

917

KOMENTE