Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Dasma madhështore në 11 gusht 2012
English

Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Dasma madhështore në 11 gusht 2012

Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kanë vendosur të kurorëzojnë martesën e tyre në 11 gusht.

Pikërisht në këtë datë prindërit e Brad kanë përvjetorin e martesës së tyre daj dhe e zgjodhën si datë ku ceremonia martesore do të zhvillohet në Francë me pjesëmarrjen e më shumë se 300 personave ku vend të veçantë dhe miqtë e tyre George Clooney, Matt Damon, Johnny Depp dhe Tom Cruise.
Sipas Forbes, Brad ka një pasuri me vlerë 150.000.000 $, ndërsa Angelina 120,000,000 $, e barabartë me një vlerë neto prej 270.000.000 $. Si Brad dhe Angelina janë martuar më parë, një herë dhe dy herë respektivisht, në mënyrë dramatike duke shtuar shanset e tyre të divorcit ( në mbi 60 për qind ), kështu që shanset janë bërë pirg në mënyrë të qartë kundër tyre.

KOMENTE