English

Arrestohet pasi reh me grushta të dashurin (FOTO)

Miss Amerika e vitit 2010 Nicole Houde, 26 vjeç, u arrestua në Manchester, New Hampshire, pasi akuzohej se kishte gjuajtur me grushta të dashurin dhe e kishte gërvishtur atë.

Ngjarja ka ndodhur pas një grindje me të dashurin e saj, pasi ai ja kishte rrëmbyer telefonin dhe u betua se nuk do t'ia kthente.

Që nga 2010 pas fitimit të çmimit Miss Amerika ajo tani merret me konsultime në konkurset e bukurisë. Ajo këshillon dhe ndihmon vajzat për të arritur qëllimet e tyre pasi ndonjëherë jeta sillet e padrejtë me to.

KOMENTE