English

Miranda Kerr tregon si ti ktheni qerpikët me lugë (VIDEO)

Miranda Kerr është e njohur për çehren e saj të përsosur dhe lëkurë me ngjyra të ndezura. Por si e realizon ajo këtë dhe aq më tepër tani që është nënë e re.?

Përmes videos së mëposhtme Miranda, njëra nga modelet e suksesshme të Victoria's Secret, tregon anën praktike të të bërit make-up pa harxhuar shumë para madje duke përdorur dhe një lugë, për të bërë qerpikët e saj, si dhe vaj arre kokosi për të lyer fytyrën.
948
949

KOMENTE