Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Atletico Madrid fiton Europa League për herë të 2-të
English

Atletico Madrid fiton Europa League për herë të 2-të

Sapo ka përfunduar ndeshja ndërmjet Atletico Madrid dhe Athletic Bilbao me rezultatin 3:0.

Falcao ishte yll për Atletiko këtë mbrëmje si ata u kurorëzuan kampionë në Europa League në sajë të një oshëtime fitore 3-0 ndaj një anë zhgënjyese të Athletic Bilbao.
Atletico fitoi Europa League për herë të dytë në hapësirë ​​prej tre vjetësh.
Golat u shënuan nga :
7′ Radamel Falcao
34′ Radamel Falcao
85′ Diego Ribas

KOMENTE