Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk, një dashuri e vërtetë (FOTO)
English

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk, një dashuri e vërtetë (FOTO)

Ata janë të lidhur së bashku në më pak se 2 vjet, por së bashku në ngjarje publike shihen rrallë.
Por rrallë dhe për mall. Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk dukeshin si një pasqyrë e përsosur e dashurisë së vërtetë në Madrid, Spanjë, dje pasdite.

Të dy të famshëm në fushat e tyre, kanë kaluar disa kohë së bashku duke parë një lojë tenisi në turneun për meshkuj në Madrid.
Por lojën e ndiqnin por nuk mund të rrinin pa shkëmbyer puthjet e tyre dhe shtrëngimin e duarve me njëri tjetrin.

Edhe pse Ronaldo shihte ndeshjen vëmendja e tij ishte përqëndruar te e dashura e tij, si ai e ndihmon për të parë dhe syrin e saj apo dhe Irina që mbështet kokën në shpatullat e tij.

KOMENTE