Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Manchester City kampion i Premier League
English

Manchester City kampion i Premier League

Sapo ka përfunduar super ndeshja ndërmjet Manchester City dhe QPR me rezultatin 3-2.

Një lojë e bukur por që shpresat ishin pothuajse venitur për Man City kur golat e fitores vijnë në mënyrë të njëpasnjëshme në minutat shtesë.

Kaq ishte e gjitha dhe Manchester City shpallet kampion. I gjithë stadiumi kërceu nga gëzimi, pasi deri në atë moment sytë e tifozëve ishin të mbushur me lot.

Golat u shënuan nga
1-0 (39)ZABALETA
1-1 CISSE(48)
1-2 MACKIE(66)
2-2 (90+2)DZEKO
3-2 (90+4)AGUERO

KOMENTE