English


Mënyra natyrale për një Penis të madh

Ajo ka qenë tashmë një fakt që njerëzit do të duan një penis më të madh për veten e tyre. Shumica e njerëzve e bëjnë atë për qëllime estetike ashtu si kur femrat bëjnë gjoksin e tyre. Por, për disa të tjerë, arsyet e tyre i kanë rrënjët shumë më thellë se vetëm në një paraqitje të bukur.
Meshkujt nuk arrijnë të kënaqin partneret e tyre seksualisht ashtu si ato duan
ndaj mendojnë se një penis i madh mund ta fshijë këtë fakt.

Mënyra natyrore është metoda më e mirë deri tani. Bëni penisin tuaj të madh pa pasur nevojë të përdorni pilula, apo të pajisjeve dhe metodave ekstreme ose pushtuese. Vetëm bëni pak durim dhe ju do të keni një penis natyral në përmasat që ju doni.

* Dieta tuaj dhe shtojcat të jenë të pasura në amino acide, si dhe proteina (hirrë)
* Ju përfshini të merrni vitamina të avancuara dhe plotësim minerale në regjimin tuaj të përditshëm
* Ecni çdo ditë në këmbë 60 minuta
* Pini më shumë se 2.5 litra ujë në ditë
* Mos hani ushqim para gjumit

Përveç këtyre mund të bëni dhe masazh për penisin tuaj.

Arsyeja që ju të keni kërkesat e mësipërme është për t'u siguruar që lëkura juaj do të ketë pamje të zhdërvjellët dhe të shëndetshme, në mënyrë për të mbështetur veprimtarinë tuaj të përditshme. Ka disa vajra që ju mund të aplikoni në penisin tuaj në mënyrë që ju mund të bëni masazh në mënyrë të përshtatshme dhe efikase. Vajra të kenë një komponent aktive të GLA, e cila mund të rrisë kapacitetin e testosteronëve në receptorët duke sjellë një penis të madh.

KOMENTE
 • raqke 20:08 - 06 Dhjetor 2016
  dua ta ris kari mundeshe me ma thon
 • Geri Shtegu01:13 - 23 Shtator 2014
  Nese 1 mashkull shikon nje femer ne rrug ose nje femer te zhveshur ne dhome ku i shkojn syt te vagina e femres apo tek format trupore te saj ?? E njejta gje ndodh dhe me femrat tek meshkujt kenaqsia vjen nga cilsia e seksit dhe gjithashtu masat trupore jan eksitues mjaft te larte per te dy sekset, 1 mashkull duhet te duket sa me shume mashkullor qe te kenaqi dhe femren, penisi eshte thjeshte si hunda, si veshi ose si vagina e femres.
 • Alfaro Mamo01:48 - 16 Maj 2013
  deri cfare moshe eshte kjo djete
 • landi Cala06:23 - 19 Maj 2012
  o shqiptare sa mbrapa qe jeni per ate zot kta skan ca te ben dhe ja fusin kot skini me ca te merreni
 • Bip Pibb18:34 - 17 Maj 2012
  zjarri fiket me uje te ftohte jo me shkopij te medhenje apo te vegjel nqs nuk keni te hedhni brenda gje atehere fleni gjume
 • Vajza Ger13:03 - 17 Maj 2012
  ikni mer gay se na moret ne qafe hahahahahahahah si ta ka bere zoti aq e ke dhe mjaf me keto budallalleqe
 • Shero Vrk22:28 - 15 Maj 2012
  nese mundte ma qarte me ma spjeguu
 • blair Gordon13:45 - 15 Maj 2012
  prsh a mund te me sugjeroni ne menyre te drejtperdrejt si mund ta zmadhoj ende penisin tim megjithse nuk e kam te vogel po kisha pas deshire ta kem akoma me te madh prandaj ju lutem me sugjeroni me te miren e mundshme qe nuk shkakton efekte negative ne pjesen tjeter te trupit ju lutem me spjegoni9 me detaje flm per mirekuptimin.
 • mafija12:17 - 15 Maj 2012
  un kam nje problemkam peniste vogel si ta zmadhoj