Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Familja Beckham një familje e përsosur (FOTO)
English

Familja Beckham një familje e përsosur (FOTO)

Victoria dhe David Beckham në një foto të përsosur familjare dhe tepër elegante me djemtë e tyre.

Këta djem janë me fat pasi kanë dy nga prindërit më elegantë në bot shkruan gazeta britanike daily mail.

Djemtë the Beckhams ishin të veshur në perfeksion, kur ata u largua nga një ngjarje publike natën e fundit në Los Angeles.

Pasi ata u siguruan mirë se dukeshin në perfeksion para kamerës atëherë aparati fiksoi foton.
Ata morrën pjesë në një përvjetor sportiv në Los Angeles.
David ishte i lumtur që takoi kengetarin Marc Anthony dhe të dashurën e tij Shannon de Lima në të njëjtën ngjarje.

KOMENTE