English


25 vjeçarja tenton të hidhet nga dritarja e hotelit

Një grua e re 25 vjeçare kishte kërcënuar se do të hidhej nga dritarja në hotelin Bromley Court Hotel, in Bromley, Kent.

Ajo ishte atje edhe me të dashurin e saj kur orët e para të mëngjesit ajo qe varur nga dritarja vetëm me të brendshme dhe dashuri i saj dhe disa miq të tyre që ishin në të njëjtin hotel e kapë atë nga krahët dhe po përpiqeshin për të rruajtur jetën e saj.

Fotoja u morr nga një mysafir tjetër i hotelit që u zgjua nga britmat e saj.

Më pas forcat e shpëtimit e morrën atë dhe e dërguan në spital ku sipas indormacionave të para rezultoi se kishte probleme psikologjike.

KOMENTE
 • skenderbeu19:59 - 05 Qershor 2012
  mendoj se ka bere shaka,<<me m"bani se do hidhem>>
 • skenderbeu19:54 - 05 Qershor 2012
  besoj se ka bere shaka,<<me m"bani se do hidhem>>
 • Tony Albo11:19 - 05 Qershor 2012
  Hidhu you you fucking slag,fucking english girls all of them are bitches.
 • Ervis Dyrmishi15:29 - 31 Maj 2012
  po he me hidhu se nuk vritesh fare me po hidhu ?<>
 • Elida Metalia11:03 - 28 Maj 2012
  per mua te gjith ata njerez qe tentojn te vetvriten jan njerez te pa afte qe nuk jan ne gjendje te perballen me problenet qe kan dhe te till njerez nuk meritojn respekt
 • Toni Krasniqi17:30 - 26 Maj 2012
  ani a sht mir
 • Anxhelo VloraCity17:29 - 26 Maj 2012
  CHICA LOCA
 • Driton Zeqiri01:40 - 26 Maj 2012
  hahah more mu myt tu kon me fotografu ki djali prej ksaj ndertese..su kan fjal per mu myt.mes u fantazoni shum se sjeni met per kto sene
 • Toni Tu Ec16:32 - 25 Maj 2012
  haha mashalla cuca bote ..orpo hidh se te ka trrathtu burri me po hidh shpejt
 • qaqi6315:02 - 25 Maj 2012
  kjo eshte ma shum thirrje se e ndien veten te ler anash se me dash ppernime e kish kry pa e pa kush he mozomokeq per ne hum shqipetar ku kemi ardh
 • romi13:40 - 25 Maj 2012
  e zot ca na ka gjet,, po mir ne qe nuk po dim se si te jetojm,,, se na pritet gjithka ne gjys te rruges,... po keta qe jan ne rregull nga te gjitha cfar kane,.. e zot na ruaj mendjen se esht gje e madhe,,
 • keti11:16 - 25 Maj 2012
  ca sdegjon sot kan ik njerzit gjith per lesh
 • Sadat Zingi16:54 - 24 Maj 2012
  e sa budallenj qe jan kto po leshoe se po mbytet ky thi